YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Acun Ilıcalı'dan bir bomba daha
Acun Ilıcalı'dan bir bomba daha
29 Mayıs 2014 15:30
TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'dan bir bomba daha! Acun Ilıcalı, yeni sezonda TV8'de program yapması için Derya Baykal ile anlaştı.

Başarılı işlere imza atan TV8'in patronu Acun Ilıcalı, yeni yayın döneminde büyük sürprizlerin altına imza atmaya devam ediyor. Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre Acun Ilıcalı, yeni sezonda TV8'de program yapması için Derya Baykal ile anlaştı. Derya Baykal yeni sezonda TV8'de olacak. Derya Baykal, Kanaltürk'te farklı bir kadın programı yapıyor. Acun Ilıcalı ile el sıkışan Derya Baykal, TV8'de seyirciyle buluşacak. Derya Baykal, el işi yeteneğini geliştirmek isteyen kadınları ekran başına topluyor.

Acun Ilıcalı'nın Derya Baykal ile anlaşmasının ardından, Kanaltürk'te en büyük kozunu kaybetmiş oldu.Derya Baykal, Kanaltürk'te farklı bir kadın programı yapıyor. Acun Ilıcalı ile el sıkışan Derya Baykal, TV8'de seyirciyle buluşacak. Derya Baykal, el işi yeteneğini geliştirmek isteyen kadınları ekran başına topluyor. Acun Ilıcalı'nın Derya Baykal ile anlaşmasının ardından, Kanaltürk'te en büyük kozunu kaybetmiş oldu.

TV8'i bir eğlence kanalı haline getirmeyi hedefleyen Ilıcalı, futbola olan düşkünlüğünü de ekranlara yansıtacak. Herhangi bir ligin yayın hakkını almayı düşünmeyen Ilıcalı'nın en büyük planı ise haftada 2 gün yayınlanacak olan spor programına flaş isimleri transfer etmek.Daha önce Alex de Souza'ya teklif götüren ve Brezilyalı oyuncunun kararını bekleyen Acun Ilıcalı, bir yandan da Sergen Yalçın ile görüşme halinde.Ilıcalı'nın ikinci sürprizinin ise yakın dostu Rıdvan Dilmen olacağı da kulislerde yüksek sesle konuşuluyor.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler