YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Acun Ilıcalı yeni bombasını patlattı!
TV8'i aldığı günden beri üst üste bombalar patlatan Acun Ilıcalı'dan yeni bir bomba daha geldi.
Acun Ilıcalı yeni bombasını patlattı!
23 Haziran 2014 / 21:17 Güncelleme: 23 Haziran 2014 / 21:26

TV8'i aldığı günden bu yana yapacağı ataklar merakla beklenen Acun Ilıcalı'dan yeni program; Ütopya...

Issız arazide 15 insan 10 ay yapayalnız 15 Yarışmacı sadece boş bir ahırın bulunduğu ıssız arazide inekleri, tavukları ile birlikte kendilerine mini bir toplum, yeni bir dünya yaratma ütopyasının peşinde koşacaklar.

Kameramanların dahi yer almayacağı arazide yarışmacılar 10 ay boyunca hayatlarını sürdürecekler. TV8'de yayınlanacak olan Ütopya'yı internet üzerinden 7 gün 24 saat izlemek de mümkün olacak. Ütopya'da yarışmacıların dış dünya ile tek bağlantılarını telefon ile sağlayacak.

24 saat izlenebilecek

Dünyanın konuştuğu yarışma programı Ütopya'ın Hollanda formatı haftanın 5 günü ekranlara geliyordu. Zaman zaman canlı yayınların gerçekleştirildiği Ütopya, internetten ise 24 saat takip edilebiliyor.

Kural yok!

Ekranların en yeni yarışma programı Ütopya'da alışılagelmiş kuralların hiçbiri olmayacak. Yarışmacılar hep birlikte ahır ile iç içe olan bir evde yaşayacak. Yarışmacıların gaz ihtiyaçları karşılanacak ama bu gazı ısınmada kullanmayacaklar. Elektiriğin ve suyun da bulunduğu arazide, yarışmacılar için özel banyo ve tuvalet bulunmayacak. Yarışmacılar birçok yarışmanın aksine doğal yaşamla tamamen iç içe olacaklar.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler