YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Abdulkadir Selvi: Bu kadar kahpe olduklarını...
Abdulkadir Selvi: Bu kadar kahpe olduklarını...
18 Mart 2015 08:51
Abdulkadir Selvi, ablasının kendisi için 'Keşke simit satıp onurlu yaşasaydı...' demesi üzerine başlayan tartışmaya sert bir tepki gösterdi.

Ablasının “Onu gördüğümde televizyonu kapatıyorum” demesine, Abdülkadir Selvi’den yanıt geldi: “Benimle mücadele edemeyenler ablamın yanlışlarla dolu ifadelerinin arkasına saklanmışlar bu kadar kahpe olduklarını bilmezdim eyvallah etmem”

Yeni Şafak Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi'nin ablası Fatma Kaya’nın, “Onu gördüğümde televizyonu kapatıyorum” demesi tartışma yarattı. Yıllar önce ailesiyle bütün bağlarını koparan Selvi'yi anlatan 66 yaşındaki abla Fatma Kaya, "Keşke simit satıp onurlu yaşasaydı... Bu saatten sonra da konuşmak ve yüzüne bakmak istemiyorum. Biz Aleviyiz. Değerlerimize bağlıyız” ifadelerini kullanmıştı.

İşte bu ifadelerin gündem yaratmasından sonra, Abdülkadir Selvi’den yanıt geldi. Selvi twitter hesabından yaptığı açıklamada; “Benimle mücadele edemeyenler ablamın yanlışlarla dolu ifadelerinin arkasına saklanmışlar bu kadar kahpe olduklarını bilmezdim eyvallah etmem” dedi.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler