YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yusuf Halaçoğlu, barış düşmanı faşodur!
Yusuf Halaçoğlu, barış düşmanı faşodur!
25 Nisan 2013 13:33
Nihat Doğan ile MHP Milletvekili Yusuf Halaçoğlu arasındaki tartışma sürüyor. Doğan, kendisine ‘Elifi görse mertek sanır’ diyen Halacoğlu’nu twitter’dan sert sözlerle eleştirdi.

Ünlü türkücü Nihat Doğan, MHP Milletvekili Yusuf Halaçoğlu’nu yine bombaladı.

İşte o açıklamalar:

-“Büyük aydın! Yusuf Halaçoğlu bana cevap verip ’Cehaletini ortaya koyuyor, Elifi görse mertek sanır’ demiş. Bir kere kullandığı kelimeler çok sığ.

-Onun gibi okumuş tarihçi bir aydına! kahve ağzı avam bir dil kullanması hiç yakışmadı. Bu dili ve üslubu ile ancak merkepleri aydınlatır :)))

-Syn Y.Halaçoğlu: Elifi mertek sanmak, gördüğün her insanı Türk, yapılan her zulmü hak, yapılan barışı ise savaş sanmaktan çok daha hayırlıdır.

-İtiraf ediyorum, Halaçoğlu gibi merkepi aydınlatan barış düşmanı faşolar olduğu müddetçe ben elifi mertek sanmaya devam edeceğim.

-Sayın Y.Halaçoğlu; ‘Vur de vuralım, öl de ölelim’ diye slogan atmaktan öte gidemeyen orta okul düzeyinde okumuş içi boş bir aydıncıktır

-Büyük hoca! Yusuf Halaçoğlu ‘beni dünya tanıyor’ demiş. Dünyanın seni tanımasıyla, mega star AJDAR’I Türkiye’nin tanıması arasında fark yoktur."

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler