YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yılların sanatçısı Zuhal Olcay babasının cenazesinde tek bırakıldı
Yılların sanatçısı Zuhal Olcay babasının cenazesinde tek bırakıldı
26 Mayıs 2016 10:37
Ünlü sanatçı Zuhal Olcay sahnede aldığı acı haberin ardından babasını toprağa verdi. Yıllardır sanat camiasında birçok film, dizi, tiyatro, müzikalde yer alan Olcay'ın babasının cenazesinde sanat camiasından hiç kimsenin olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü sanatçının uzun zamandır tedavi gören babası Cevat İsanç, önceki gecce rahatsızlanarak vefat etti. İsanç'ın cenazesi bugün Şakirin Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi. Babasının ölüm haberini kuliste alan Olcay, cenazede ayakta durmakta zorlandı.

Zuhal Olcay'ın sanat dünyasından hiçbir dostunun cenazeye katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

camilerimiz, şakirin, teşvikiye ve şehitlerimiz
 // hursit dilaver
haberleri olmamıştır. bir de şu şakirin camiine bir de ben gideceğim ama iki ayağımın ustunde..yatay değil.bazı camiler var,şişli teşvikiye vari..bunlar beyaz cami de ,fatih camii daha farklı.FARKINDA MISINIZ.şehitlerimiz hep camilerden kalkıyor..ama şakirinden,teşvikiyeden kalkan duydunuz mu..yani ,hani anadoludaki şehitlerimiz de hep camilerden kalkıyor..FARKETTİNİZ Mİ..allah hepsini rahmetiyle karşılasın.o şehitlerin kıymetini çok sonra anlıyacaksınız.yeni haritalara bakın,şehidi unutmayın...
06 Haziran 2016 Pazartesi 16:04
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler