YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeşim Aydın kimdir? Yeşim Aydın yaşı boyu kaç Kilosu ve eğitimi ne?
Yeşim Aydın kimdir? Yeşim Aydın yaşı boyu kaç Kilosu ve eğitimi ne?
09 Nisan 2016 10:10
Yeşim Aydın kimdir? Yeşim Aydın 100 bin TL kazandı. Yeşim Aydın'ın yaşı, boyu, kilosu ve eğitimi ne? Yeşim Aydın'ın bilinmeyenleri merak ediliyor. Dün akşamdan beri en çok Yeşim Aydın konuşuluyor...

Yarışmaya katıldığı ilk günden beri asından ve stilinden söz ettiren Yeşim Aydın, İşte Benim Stilim yarışmasının birincisi oldu. Gözler Yeşim Aydın'a çevrildi. Yarışmada tarzı ve ani çıkışlarıyla adından söz ettiren Yeşim Aydın, SMS oylarıyla birinci seçildi. Yeşim Aydın kimdir? Yeşim Aydın'ın moda ile bir ilgisi var mı? Yeşim Aydın'ın yaşı, boyu,kilosu ve eğitimi nedir? Yeşim Aydın'a dair merak edilenler haberimizde.

Yeşim Aydın kimdir?

Yeşim Aydın, İşte Benim Stilim yarışmasıyla dikkatleri üzerine çekti. FArklı tarzıyla özellikla Hakan Akkaya'nın dikkatini çeken Yeşim Aydın, yarışmadan önce modayla ilgili bir iş düşünmediğini fakat yarışmanın ardından modayla ilgilenebileceğini belirtti. 

İşte Benim Stilim birincisi Renkli gözleri ve sarı saçlarıyla İşte Benim Stilim All star yarışmasının birincisi Ayşenur Balcı’yı anımsatan Yeşim Aydın, 21 yaşındadır. Bilim kurgu filmlerine bayıldığı gibi Kitap konusunda tam tersi romantik olduğunu ifade eden Yeşim Aydın, giyim tarzını daha çok street fashion olarak yorumluyor.

Yeşim, 54 kilodur. YEşim Aydın'ın dövemeleri ise yarışmada en dikkat çeken noktalarından biridir.

Yeşim Aydın, Bahar Candan ile olan kavgaları ile işte benim stilimde çok konuşuldu.

fft16_mf6851908.jpeg 

YEŞİM Aydın BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

İşte Benim Stilim birincisi olmak için jürinin önüne dün gece 7 isim çıktı. İşte Benim Stilim finaline kalan ve büyük para ödülünü kazanmaya yakın olan yarışmacılar Yeşim Aydın , Bahar Candan , Yağmur Taktaş , Meral Avcı , Selay Topçuoğlu , 

Ayşan Ojagverdiyeva ve Tuğba İldiz son kez podyumda yürüdü. Sms oylaması sonucu İşte Benim Stilim 6. sezonunun birinci olmaya hak kazanan ismi ise Yeşim Aydın oldu. Yarışmanın 2.si olduğunu öğrenen Bahar Candan, stüdyoyu terk ederken, İşte Benim Stilim 6. sezon 3.sü ise Meral Avcı oldu.

Yeşim Aydın kimdir, ne iş yapar, boyu, kilosu, eğitimi nedir? gibi soruları sizin için hazırladık. Yeşim Aydın dün akşam İşte Benim stilim Yarışmasında birinci olarak 2016 yılının en tarz kadını seçildi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler