YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeni Hürrem ekranlara 'Merhaba' diyor
Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni ‘Hürrem Sultan’ı Vahide Gördüm, bu akşam sezon finaliyle ilk kez ekranda olacak.
Yeni Hürrem ekranlara 'Merhaba' diyor
19 Haziran 2013 / 08:00 Güncelleme: 19 Haziran 2013 / 11:32

Tükenmişlik sendromu yaşadığını söyleyerek Almanya'ya dönen Meryem Uzerli'nin ardından Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem rolünü kimin canlandıracağı merak konusuydu. O isim ünlü oyuncu Vahide Gördüm oldu.

Yeni Hürrem Vahide Gördüm

Tükenmişlik sendromu yaşayan Meryem Uzerli'nin Almanya'ya dönmesinin ardından "Muhteşem Yüzyıl"da Hürrem rolünü Vahide Gördüm üstlendi. Gördüm, ilk kez bu akşam yayınlanacak sezon finalinde seyirci karşısına çıkacak.

İlk kez ekrana çıkacak

Yapımcı Timur Savcı'yla anlaşan Gördüm, ilk kez dizinin bu akşam saat 20.00'de yayınlanacak sezon finalinde seyirci karşısına çıkacak. Gördüm, yeni rolü için heyecanlı: "Görevi devralmış gibi hissediyorum, heyecanlıyım. Umarım izleyici de keyifle izler."

Dizinin bu bölümünde; Hatice Sultan'ın planıyla kaçırıldığı anlaşılan Hürrem Sultan'ın nerede olduğu hakkında bir ipucu yakalayan Malkoçoğlu, izi takip edecek. Kaçırıldığı ve ölmediği bilinen Hürrem Sultan, saraya daha da güçlenerek geri dönecek. Ancak büyük bir acıyla karşılaşacak.

İşte 103. bölümün fragmanı:

Rezillik
 // Oruc
Bunlarin reklamini yapmasaniz , tiksiniyorum bu diziden sanatcilarindan , hepsi hain hepsi para icin satamiyacagi birseyi olmayan zavallilar....
19 Haziran 2013 Çarşamba 13:06
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler