YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeliz Yeşilmen'den seçim sonucu yorumu
Yeliz Yeşilmen'den seçim sonucu yorumu
31 Mart 2014 18:08
Adana'da merkez Çukurova ilçesinde eşi, MHP'den belediye başkan adayı olan Yeliz Yeşilmen, seçim sonuçlarıyla ilgili olarak, açıklamada bulundu.

Adana'da merkez Çukurova ilçesinde eşi, MHP'den belediye başkan adayı olan Yeliz Yeşilmen, seçim sonuçlarıyla ilgili olarak, "Kemikleşmiş fikirleler mücadele ettik, ancak bize oy vermeyenler bizim hizmetlerimizden mahrum kalmaya mahkum oldu" yazısını sosyal medyadan paylaştı.

Seçim çalışmaları boyunca attığı her adımı sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, sonuçların belli olmasının ardından düşüncelerini dile getirdi. Yeliz Yeşilmen sayfasına "Arkadaşlar hayırlı güzel bir hafta diliyorum. Sizlere 10 gün bir şey yazmayacağım dedim ama sonucu açıklamam lazım. Büyükşehir'i kazandık çok şükür. Hüseyin Başkan sonuna kadar mücadele etti. Ama maalesef Çukurova'yı kaybettik. Bu bir yarış kazanmak da var, kaybetmek de var. Sadece Temmuz ayından beri eşim ve ben 7/24 dur durak olmadan çalıştık. Amacımız hizmetti. Ama kemikleşmiş fikirler ve başka partinin kalesi olan bir yerde mücadele ettik. Maalesef kişiye değil, partiye oy verildi. Ama Çukurova tarihinde en yüksek MHP oyunu alıp geçmişe göre oy oranını 4'e katlamışız. Bu da güzel. Oy veren vatandaşlara teşekkürler. Vermeyenler de bizim hizmetlerimizden mahrum kalmaya mahkum oldu. Hayırlısı canlar. Sizi seviyorum. Ayrıca şunu da söyleyeyim. Bizim hayatımızda hiçbir şey değişmez, yola devam. Düşmanca, sinsice bekleyen ve bu durumda utanmayan, mutlu olan tiplere bir şey söyleyeyim. Bizde ne proje, ne fikir ne de iş tükenir merak etmeyin" yazdı.

Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş, resmi olmayan sonuçlara göre 60 bin 920 oy alarak CHP'li adayın arkasından ikinci oldu. 2009 yerel seçimlerin de MHP'li aday Çukurova'da 51 bin 738 oy almıştı.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler