YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yasemin Yalçın’ın şimdiki sağlık durumu nasıl?
Yasemin Yalçın’ın şimdiki sağlık durumu nasıl?
17 Ağustos 2015 08:15
Yasemin Yalçın’dan hayranlarını üzecek kötü bir haber geldi. Amansız bir hastalığa yakalanan Yasemin Yalçın’ın durumunun kötü olduğu ve ölümün eşiğine yaklaştığı ifade edildi.

Yasemin Yalçın ölümün eşiğinde! 0 0 0 Yasemin Yalçın’dan hayranlarını üzecek kötü bir haber geldi. Amansız bir hastalığa yakalanan Yasemin Yalçın’ın durumunun kötü olduğu ve ölümün eşiğine yaklaştığı ifade edildi. Tıpta henüz tedavisi bulunmayan fibrominyenji yani kas ve bağ dokusu hastalığı yüzünden Yasemin Yalçın’ın vücudu hareketsiz kalacak. Peki Yasemin Yalçın’ın şimdiki sağlık durumu nasıl?

Ünlü Tiyatro Sanatçısı Yasemin Yalçın, on yıldan bu yana baş etmeye çalıştığı ve tıpta tedavisi bulunmayan fibrominyenji yani kas ve bağ dokusu hastalığı nedeniyle hareketsiz kalmaya başladığını söyledi. Yalçın, bir aile dostlarının tavsiyesiyle geldiği Yatağan'daki Bio Enerji Uzmanı Mehmet Yaslan tarafından tedavi edilmeye başlandı. Sevilen yıldız, kendisi gibi tiyatrocu eşi İlyas İlbey ve küçük kızları Eda ile birlikte Yatağan'a gelerek alternatif tıpa çözüm olarak gösterilen bio enerjiden faydalandılar.

Yalçın, yaklaşık 10 yıldan bu yana fibrominyenji hastalığına yakalandığını ancak rahatsızlığının tedavisinin bulunmadığını belirterek şu açıklamayı yaptı. "Uzun zamandır tıpta çaresi ve tedavisi bulunmayan bu hastalığımla mücadele ediyorum.

Artık hareket edemez, işimi yapamaz hale gelmeye başlamıştım. Bir arkadaşım banaYatağan'daki Mehmet Bey'i tavsiye etti ve eşimle birlikte şeker hastası olan küçük kızımı da alarak tedavi için geldik. İki gündür buradayız bu son günümüz. Ve yüzde 60 iyileşme olduğunu hissedebiliyorum. Tedavi sürecimizin 10-15 gün sürmesi gerekiyormuş, ancak biz ani bir kararla hazırlıksız geldik bu nedenle üç günlük tedavinin ardından buradan ayrılıyoruz. Ama en kısa zamanda işlerimizi düzene koyup tedaviyi tamamlamak için tekrar geleceğiz."

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler