YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yağmur Sarıoğlu kimdir? Yağmur Sarıoğlu kimin eşi?
Yağmur Sarıoğlu kimdir? Yağmur Sarıoğlu kimin eşi?
07 Mart 2016 14:22
Galatasaraylı Sabri Reyiz'in eşi Yağmur Sarıoğlu son zamanlarda otomobiliyle gündemde. Bayan Sarıoğlu'nun yeni aracı 3 milyon TL değerinde. Peki Yağmur Sarıoğlu kimdir?

Sarı-kırmızılı takımın yıldız futbolcusu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, geçen hafta test sürüşü için aldığı 3 milyon TL’lik otomobilde sigara içirince başı derde girdi.

Peki Yağmur Sarıoğlu kimdir? İşte Yağmur Sarıoğlu hakkında merak edilenler...

YAĞMUR SARIOĞLU'NA BÜYÜK ŞOK

Yağmur, geçen hafta test sürüşü için aldığı 3 milyon TL’lik otomobilde sigara içirince başı derde girdi. Pilot Yağmur Sarıoğlu, geçen hafta Beyoğlu'ndaki bir partiye 3 milyon TL’lik Lamborghini marka spor otomobille gitmişti.

Sarıoğlu ‘Test sürüşü yapıyorum’ dediği araçta internet fenomeni arkadaşı Kerimcan Durmaz’ın sigara içmesine izin verince galeri sahibi çileden çıktı.

Makaron'da yer alan habere göre; Durmaz’ın elinde sigarayla araç içinde çekilen videosunu sosyal medyada gören galeri sahibi Mehmet Çelik, Yağmur Sarıoğlu’nu arayarak ‘3 milyonluk otomobilin içinde nasıl sigara içersiniz. Aracı derhal geri alıyoruz” diye sert çıktı. Bir çalışanını Sarıoğlu’nun eğlendiği mekana göndererek aracı geri aldı.

YAĞMUR SARIOĞLU KİMDİR?

Yağmur Sarıoğlu, Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalıştı.

Kariyer planlarını pilot olma doğrultusunda çizen Sarıoğlu, hedefine ulaşmak için her türlü zorluğu göze aldı.

Birkaç sene pilotluk eğitimi alan Yağmur Sarıoğlu hedeflerine ulaştı, özel bir havayolu şirketinde yardımcı pilot olarak göreve başladı.

Yağmur Sarıoğlu, son günlerde Lamborghini marka spor otomobiliyle gündemde.

 // derya
Çok güzelsiniz yağmur hanımcım bensizin akrabanızım da siz beni tanımassınız musa amcam benim akrabam ama sizi de yaprağıda hiç görmedik damlayada benziyorsunuz...
24 Mart 2016 22:08
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler