YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Volkan Konak'tan olay sözler
Volkan Konak'tan olay sözler
26 Ekim 2009 13:08
Karadenizli sanatçı Volkan Konak, Kandil’den gelen PKK’lılara ve eve dönüşe imza atan isimlere ağır sözlerle yüklendi.

Nazım Hikmet’in bir şiir için 13 yıl hapis yattığını söyleyen sanatçı, dağdan inenlerin törenle karşılanmasındaki çelişkiye dikkat çekti.

Konak, “Bu özel akşamdan Amerikan uşaklarıyla işbirliği yapanlar ne anlar? Sığır geldiler, sığır giderler. Sizi yıllardır kandırıyorlar. Biz kimsenin nüfus cüzdanına bakıp şarkı söylemiyoruz. Biz Türkiyemiz’in güzellikleriyle şarkılarımızı söylüyoruz. Sizi yumurta gibi tokuşturmuyoruz. Türkiye’de son günlerde ırk ve inanç konuşuluyor. Hani Adem ve Havva’dan gelmiştik! Demek ki, yüzyıllardır bizi kandırıyorlar” dedi.

AYAKLARI KOKANLAR ANITKABİR'E GİRMESİN DEMİŞTİ

Daha öncede Atatürk karşıtlarından 'çorapları kokanlar' diye söz eden Volkan Konak, “Onlar Ankara ziyaretlerinde Anıtkabir'i ziyaret etmiyorlarmış. Aman etmeyin. Onlar çorap kokulu adamlar. Onlar topuklarının arkasına basarak girmesinler zaten Anıtkabir'e. Onlar girerse, Anıtkabir'i dezenfekte etmek gerekir” demişti.

faşist
 // barış
..............................sen kazım koyuncunun tırnağı olamazsın zaten senin yerin belli git ismail türütle takıl ortalıkta solcu diye gezme...
26 Ekim 2009 13:17
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler