YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vadi'nin Abdülhey'i evlendi
Vadi'nin Abdülhey'i evlendi
23 Haziran 2011 10:18
Kurtlar Vadisi dizisinde Abdülhey karakterini canlandıran Kenan Çoban, Denizli'de dünyaevine girdi.

Denizli Polisevi'nde düzenlenen düğün törenine Kurtlar Vadisi dizisinin oyuncularından 'Güllü' karakterini canlandıran Erhan Ufak ve çok sayıda davetli katıldı.

Düğünün gerçekleşeceği Polisevi'ne siyah bir ciple ve korna çalarak gelen Kenan Çoban'ın oldukça sakin olması dikkat çekti. Alkışlarla karşılanan genç çiftin havuz başındaki düğününe basın mensupları alınmadı. Polisevi kapısında basın mensuplarının kapıda sorularını cevaplandıran Kenan Çoban, "Horozlar Vadisi'nden değil, Denizli'den evleniyorum. Eşim Denizlili. Çok mutluyuz. Evlendik, yeni bir hayatın başlangıcı, bir aile kurmaya karar vermiştik. Ve bu aileyi bugünden itibaren kuruyoruz" dedi. Kenan Çoban'ın eşi Dilek Özkan da çok mutlu olduğunu söyledi. 

Kurtlar Vadisi'nin Güllü Erhan karakterini canlandıran Erhan Ufak da nasip olduğunda kendisinin de evleneceğini söyledi. Denizli'den evlenip evlenmeyeceği sorusuna Erhan Ufak, "Bunlar nasip işleri. Abdülhey nasibini burada buldu. Biz de geldik buradan gelinimizi alıp gideceğiz. Necati Şaşmaz mazeret bildirerek gelmedi. İstanbul'da nikah olacak" dedi. 

Genç çift daha sonra düğünün yapılacağı havuz başına geçerken, davetli erkeklerin birçoğunun Kurtlar Vadisi dizisindeki gibi beyaz gömlek ve siyah takım elbiseyle gelmesi dikkat çekti.

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler