YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uzerli'nin alacağı para şoke etti
Uzerli'nin alacağı para şoke etti
04 Eylül 2015 17:44
Yeni çekilecek dizinin senaryosunu ve parasını beğenmediği öne sürülen Meryem Uzerli'yi ikna çabaları başladı. Uzerli ikna olursa bölüm başına 170 bin lira alacağı öne sürüldü.

Murat Yıldırım’la başrolünü paylaşacağı dizi için anlaşma yapan Meryem Uzerli, senaryo beğenilmeyince yayıncı kuruluşun tanıtım çekimlerine katılmamış, Murat Yıldırım tanıtımda tek başına görev almıştı.
 
Ünlü oyuncunun dizisi için anlaşma yaptığı Türk - Arap ortak yapımı şirket, bu krizi özel bir toplantıyla çözmeyi planlıyor. Başka bir yapım şirketinden astronomik  bir teklif aldığı için “Zaten proje  yok, beni azat edin” dediği öne sürülen Uzerli’ye yazdırılan iki ayrı senaryodan birine ikna edilmeye çalışılacak. Eğer Meryem Uzerli ikna olursa onun için ayrıca özel bir tanıtım çekilecek. Uzerli’nin bölüm başına 170 bin lira alacağı öne sürüldü.

Behzat Ç. mi geliyor? 

Türk - Arap ortak yapımı şirket, güzel oyuncuyla çalışabilmek için eski şirketine tazminat ödemek zorunda kalmıştı. Sürekli ertelenen bu dizi ile ilgili bir çarpıcı iddia daha ortaya atıldı. Behzat Ç. ile tanınan Erdal Beşikoğlu’nun da projede yer alması için teklif aldığı öğrenildi. 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler