YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uyuşturucu operasyonunda 15 ünlü tutuklandı
İstanbul'daki uyuşturucu soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen 27 kişiden Eray Özbal'ın da aralarında bulunduğu 15'i tutuklandı.
Uyuşturucu operasyonunda 15 ünlü tutuklandı
08 Ağustos 2013 / 09:06 Güncelleme: 08 Ağustos 2013 / 09:09

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda, savcılık sorgularının ardından tutuklanmaları istemiyle mahkemeye gönderilen 27 kişinin işlemleri tamamlandı.

Mahkeme, bu kişilerden Eray Özbal, Ahmet Sağlam, Ahmet Çardak, Zeki Yalçın, Abdülrezzak Şin, İbrahim Bayraktar, Recep Davulcu, Ahmet Yılmaz, Nusret Aldemir, Özhan Binici, Murat Yaşar, Cemil Zirek, Burhan Albayrak, Cihan Güçlü ve Mustafa Çardak'ın "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan tutuklanmasına karar verdi.

Oyuncular Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Sarp Apak, Gökçe Özyol ve şarkıcı Mehmet Erdem ile Cemil Büyükdöğerli, Kaan Razgırat ve Mehmet Kaya Hakyemez hakkında yurt dışına çıkış yasağı koyan mahkeme, bu kişilerin 10 gün içerisinde bir defada 50 bin lira güvence miktarı ödemek şartıyla serbest bırakılmasını kararlaştırdı.

Mahkeme, Fırat Dağtaş, Dilek Dağtaş, Gül Zirek ve Eray Türkmen hakkında da yurt dışına çıkış yasağı getirerek, bu kişilerin haftada bir karakolda imza verme şartıyla serbest bırakılmasına hükmetti.

 

AA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler