YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uşak'ta Hande Yener rüzgarı
Uşak'ta Hande Yener rüzgarı
29 Ağustos 2013 10:05
Uşak’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yılı kutlamalarında sahne alan Hande Yener uşaklı hayranlarına coşku dolu anlar yaşattı.

Uşak’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yılı kutlamaları çerçevesinde 5 gün sürecek etkinlikler, Atapark Meydanı'ndaki açılış ve Hande Yener konseri ile start aldı. Dün akşam saat 20:30’da başlayan etkinlere Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, Belediye Başkan Yardımcıları ve binlerce vatandaş katıldı.

Uşaklıların unutulmaz bir gece yaşadığı organizasyon ilk olarak “Atapark Meydan” açılışıyla başladı. Başkan Ali Erdoğan yaptığı kısa konuşmada; “Bu meydan artık Uşaklıların, her türlü miting, konser ve benzeri organizasyonlarda sıkıntı yaşayan Uşaklılar artık Atapark Meydan’da rahatça bir araya gelecekler.

Kurtuluş Savaşı’nda sonra kutlamaların sembolik olarak yapıldığı aşikar. Bu kapsamda tüm halkımızı bir araya getiren sevgi, saygı ortamları içerisinde yapılan etkinlikler bizim gerçek ruhumuzu ortaya çıkarıyor. Gerek komşu ülkelerde gerekse dünyada devam eden savaşların biran önce sona ermesini temenni ediyorum” dedi.

Açılış kurdelesinin toplu halde kesilmesinin ardından Uşaklıların içini kıpır kıpır eden Hande Yener konseri başladı. Dans ve orkestra ekibiyle muhteşem bir performans sergileyen Hande Yener şarkıları ile Uşaklılara unutulmaz bir gece yaşattı. Konsere gelen binlerce Uşaklı yaklaşık iki saat sahnede kalan Hande Yener’in tüm şarkılarına eşlik ederek eğlenceli saatler geçirdi.

İlk gün etkinlikleri konserle sona ererken, ikinci gün yani 29 Ağustos Perşembe günü ise öğlen 14:00’de resim sergisi ile devam edilecek. Akşam 21:00’de yine Atapark Meydan’da Aref gösterisi olacak.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler