YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünü oyuncunun film setinde kaza
Ünü oyuncunun film setinde kaza
24 Kasım 2011 13:06
Ünlü oyuncunun başrol oynadığı aksiyon filminde talihsiz bir kazada yaşandı. Setteki makaslı kaldırma platformu üzerine düşen işçi hayatını kaybetti.

Dünyaca ünlü oyuncu Bruce Willis'in başrolünde yer aldığı aksiyon filminin setinde meydana gelen kazada bir set çalışanının öldüğü bildirildi.

Paramount Pictures sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, ''G.I. Joe 2: Retaliation'' filminin ABD'nin New Orleans kentindeki setinde yüksek güçle çalışan bir makaslı kaldırma platformunun üzerine devrilmesi sonucunda Mike Huber adlı set çalışanının hayatını kaybettiği kaydedildi.

Paramount Pictures, ölen çalışanın ailesine başsağlığı dilediği açıklamada, çalışanlarının güvenliğine büyük önem verdiğini ve böylesi beklenmedik bir kazanın nedenlerinin soruşturulması sürecinde ilgili makamlarla tam işbirliği içinde çalıştığını da belirtti.

Gelecek yaz gösterime girmesi beklenen ''G.I. Joe 2: Retaliation''da aksiyon filmlerinin aranan ismi Bruce Willis'in yanı sıra Channing Tatum ve Dwayne Johnson rol alıyor. Filmi, Jon M. Chu yönetiyor.

AA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler