YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlülerin birbirini ezerek aldığı kıyafetler satışta
Ünlülerin birbirini ezerek aldığı kıyafetler satışta
07 Kasım 2015 08:26
Ünlü marka H&M etkinliğinde, ünlülerin birbirini ezerek aldığı ürünler internet sayfasında satışa sunulmaya başlandı. İddialara göre; ünlüler H&M'in ürünlerini internette satmak için bedenine, modeline bakmaksızın aldı...

İstanbul ve Ankara'da H&M ve Balmain işbirliğinin düzenlediği VIP etkinlikte yaşanan çılgınlık ve görgüsüzlük yeni bir boyuta ulaştı. 4-5 bin TL'lik ürünleri ucuza almak isteyen 'elit' kesim adeta birbirini ezdi, reyonları devirdi, birbirleriyle yarıştı, ürünler kapanın elinde kaldı. Peki bu insanlar yaşanan bu izdihamda bedenlerine göre kıyafetleri nasıl bulup aldılar. Katılanların ifadelerine göre kimse bedenine, numarasına bakmadan önüne gelen ürünü kaptı. Neden mi? Bazıları için cevap şu: Ucuza kapattıkları ürünleri internette satabilmek için...

H&M ve Balmain işbirliği ortalığı birbirine kattı. Aralarında Nur Yerlitaş, Fatih Ürek gibi isimlerin de olduğu, davetliler, ‘hesaplı moda’ sloganıyla ünlü mağaza zincirinden bir parça alabilmek adeta birbirini yedi.   

İstanbul ve Ankara'da yaşanan 'Bu kadarına da pes' dedirten görgüsüzlüğün son boyutuna ulaşan görüntüler hala konuşuluyor.  

 'Elit' kesimin birbirini ezip, adeta çılgınca reyonları devirip ürünleri almaya çalışması sadece giymekten veya 'Büyük de olsa arkadaşıma hediye ederim' düşüncesinden değilmiş! Numarası, bedeni ne olursa olsun kapanın elinde kalan ürünler 5 Kasım'dan bu yana internet sitelerinde yarı fiyatına satışa çıktı. Durum sadece Türkiye'de geçerli değil. Ürünler dünyaca ünlü internet sitelerinde de satışa çıktı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler