YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlülerden 'Gezi Parkı' yorumu
Ünlülerden 'Gezi Parkı' yorumu
03 Haziran 2013 17:51
Ekranların ilgiyle izlenen dizilerinin oyuncuları Taksim Gezi Parkı eylemine destek veriyor.

Ekranların ilgiyle izlenen dizilerinde rol alan oyuncu Halit Ergenç, Mehmet Günsür, Rıza Kocaoğlu, Ozan Güven gibi birçok ünlü oyuncu Taksim Gezi Parkı eylemine destek veriyor.

Oyuncu Ozan Güven, “Herkesin tek bir amacı var. İstanbul’un göbeğindeki ufacık kara parçasının insanların oturacağı bir yer olarak kalması. Kimsenin bundan başka amacı yok. Biz gezi parkındayız buradayız, diğer insanları da burada olmaya davet ediyoruz” dedi.

Karadayı dizisinde rol alan Rıza Kocaoğlu da “Bir haftadır parktayız, buradayız. Tek istediğimiz şey parkın bu şekilde kalması AVM yapılmaması. Şehrimizle ilgili kararlar alınırken, ortak olmak istiyoruz çünkü bizde burada yaşıyoruz. Halkın burada yaşayan insanların da fikrinin alınmasını istiyoruz. Herkesi şiddetten uzak durmaya davet ediyoruz herkesi” diye konuştu.

Mehmet Günsür ise temiz hava almaya geldiklerini belirterek, zulüm bitene kadar gitmeyeceklerini dile getirdi.

 

İHA

01:00
 // İki harfim var
Bunlara en yakışan ünlü harflerden ''İ'' ünsüzlerden ''T'' dir. Ünlü ile ünsüz bir olmuş....
04 Haziran 2013 01:00
Ama
 // V.A.
Şimdi Taksimi kana bulayan caniler sizin dediklerinizi demiyor
...
03 Haziran 2013 Pazartesi 22:00
karaktersizler
 // kadir21 06
bu olayın bu kadar büyümesine yayılıp ülkeyi küçük düşürmesine,itin köpeğin konuşmasına fırsat verenlere tüm vicdanımla bi kürt olarak lanet ediyorum.sayın başbakanımız erdogan ın dediği gibi tencere tava bunlar hep hava... yürü tayyip baba bu can yoluna feda .......
03 Haziran 2013 Pazartesi 19:38
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler