YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlülerde ilginç ifade: "İçiyoruz çünkü..."
Ünlülerde ilginç ifade: "İçiyoruz çünkü..."
17 Ağustos 2013 15:49
Gözaltına alınanlar arasında ünlü isimlerin de olduğu son narkotik operasyonunda, ağır çalışma temposuyla gündemde olan dizi filmlerin setleri de kayıtlara geçti.

Uyuşturucu kullanmak ve temin etmekten gözaltına alınan birçok ünlü ismin, “Dizi çekimlerinin ağır çalışma temposundan dolayı içiyoruz” dediği öne sürüldü.

İstanbul Narkotik Şube polisi, geçen hafta bir yıllık teknik ve fiziki takibin ardından ‘torbacı’ denilen sokak satıcılarına yönelik bir operasyon düzenledi.

Torbacıların arasında Yeşilçam’ın emektar oyuncularından Eray Özbal’ın da bulunduğu ve Cihangir ’deki evinin teras katını uyuşturucu serasına çevirdiği iddia edildi.

Torbacılardan ‘mal’ alan ve takiplere takılan birçok ünlü ismin de aralarında bulunduğu 60 kişi hakkında gözaltı kararı alındı. 15 kişi tutuklanırken diğer isimler savcılık tarafından veya adli kontrolle serbest bırakıldı.

‘Her ünlü Vatan’ı tadacak’

Gözaltına alınanlardan Murat Yıldırım, Koray Candemir ve Burçin Terzioğlu verdikleri ifadelerde hiçbir şekilde kullanmadıklarını belirtti. Diğer bazı isimler “Yurt dışında, Amsterdam’da kullandık” şeklinde bilgi verdi.

Birçok ünlü ismin “Dizi setlerinin ağır çalışma koşullarından dolayı bu günlerde kullanıyoruz. Bunlarla ayakta kalıyoruz” dediği öğrenildi. Bu arada ünlü isimlerin nezarethanede İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nü kastederek “Her ünlü bir gün Vatan’ı tadacaktır” diye espri yaptığı da belirtildi.

Radikal’e bilgi veren üst düzey bir emniyet yetkilisi, ünlülerle konuştuklarında en dikkat çekici noktanın aynı set ortamında bulunan insanların beraber uyuşturucu kullanması olduğunu söyledi. Aynı yetkili basında çıkan “Ünlüler teşhir ediliyor” haberlerine tepki göstererek “Herkes aynı kapıdan girip aynı nezarethanede kalıyor. Kimseye imtiyaz yok” dedi.

 

yazık hemde çok yazık
 // mehmet pekmez
bunlar gençlige örnek olaçaaklar zararın neresinden dönersen karın o dur benim tavsiyem kimseden özür dilemeye gerek yok ama özür onları yüceltir özelikle karadayı ve komserimiz kendine söz veren kendinide bizide aldatmamış olur allah yarve yardımcınız olsun...
22 Ağustos 2013 Perşembe 00:25
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler