YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü Türkücü asker ocağında
Ünlü Türkücü asker ocağında
26 Şubat 2010 19:29
90/1 tertiplerle askere giden Alişan'ın 15 ay askerlik yapacağı öğrenildi

Ünlü şarkıcı Alişan sonunda asker oldu. İzmir Gaziemir'de bulunan birliğine akşam saatlerinde teslim olan Alişan'a annesi ve yakınları eşlik ederken, Alişan, kimliğini isteyen görevli askere, kimliğini boynuna astığı asker cüzdanının içinden çıkararak verdi. 
 

Özel aracı ile öğlen saatlerinde İzmir'e gelen Alişan, ilk olarak İzmir'de yaşayan bir akrabasının yanına giderek akşama kadar dinlendi. Akşam saatlerinde Gaziemir'de bulunan Ulaştırma Personel Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı önüne gelen Alişan ve yakınları, burada rütbeli bir personel tarafından karşılandı. Birliğine teslim olmadan önce, yakınları ile vedalaşan Alişan duygusal anlar yaşadı. 
 

Vedalaşmanın ardından birliğine teslim olmak için hareket eden Alişan'ı rütbeli bir personel kapıda karşıladı. Evraklarını veren Alişan'ın boynuna astığı askeri cüzdan vatandaşlarında ilgisini çekti. 
 

Alişan'ın saç traşı olduğu ve beyaz bir şapka taktığı gözlenirken, spor bir kıyafetle gelmesi dikkat çekti. Alişan gerekli işlemlerin ardından birliğine teslim olurken kendisini uğurlamaya gelenlere el salladı. 
90/1 tertiplerle askere giden Alişan'ın 15 ay askerlik yapacağı öğrenildi. İHA

Rahatladım!
 // Bersu Yarar
Bu haber beni mutlu etti.Niye kaçıyor askerlikten diye düşündüm.Hem paranın ve şöhretin her kapıyı açamayacağını bilsinler artık.15 ay bitmezde yahu...Neyse Allaha yardım etsin....
26 Şubat 2010 21:22
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler