YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü standupçıdan canlı yayında olay sözler
Ünlü standupçıdan canlı yayında olay sözler
21 Kasım 2015 08:51
Ceyhun Yılmaz, canlı yayında büyük bir gafın altına imza attı. Canlı yayında oyuncu Müjde Uzman skandal sözler sarf eden Ceyhun Yılmaz daha sonra özür diledi. Canlı yayın gafının ardından stüdyoda büyük bir şok yaşandı.

‘Mesut Yar ile Burada Laf Çok’ programına 18 Kasım Çarşamba gecesi Mehmet Turgut, Ceyhun Yılmaz, Müjde Uzman ve Filiz Taçbaş konuk oldu.

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin dikkat çeken oyuncularından Müjde Uzman, dizide başroldeki evli Çakır karakterinin sevgilisi rolünü üstleniyor. Dizi de olsa, bu iki eşlilik geçtiğimiz günlerde sanat camiasında tepki çekmiş Gülben Ergen’ iki eşliliği bu denli normalleştirmek’ demiş ve Oktay Kaynarca’dan cevap gecikmemişti.

CANLI YAYINDA SKANDAL İFADE

Programda oldukça renkli ve keyifli giden sohbet, Mesut Yar’ın Müjde Uzman’a ”tam mesleğin ne, kendini ait hissettiğin meslek ne?” sorusunu sormasıyla ilginç bir seyir alıyor. Kameralar Müjde Uzman’a yaklaşıyor ve kadraja giren Ceyhun Yılmaz bu soruya cevap olarak ‘o….puluk’ diyerek talihsiz bir ana imza atmış oluyor.

ic-003.jpg

CEYHUN YILMAZ’DAN CEVAP GELDİ

Ekibimizin haberi yapmasının ardından Ceyhun Yılmaz Twitter’dan açıklamada bulundu.

--1853292.jpeg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler