YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü sanatçı ölümle pençeleşiyor
Ünlü sanatçı ölümle pençeleşiyor
15 Kasım 2012 20:08
Ayna grubunun eski müzisyenlerinden Cemil Özeren, siroza yakalandı. Yoğum bakımda tedavi altına alınan Özeren'in durumunun kritik olduğu söyleniyor

 Şarkılarıyla bir döneme damga vuran efsanevi Ayna grubunun solistlerinden 50 yaşındaki Cemil Özeren karaciğer yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Esenler Hayat Hastanesi’nde tedavi gören ünlü solistin doktoru Uzman Dr. Sibel Gökçek, Özeren’e siroz hastalığı teşhisi konulduğunu söyledi. Cemil Özeren’in ailesi, yakınları ve eski Ayna grubu üyeleri sanatçıyı hastanede yalnız bırakmadı.
 
Yakını olduğunu iddia eden Mevlüt Yılmaz ile Köse Yapımcılık’ta genel koordinatör olan Yıldıray Sayın, Özeren’in Ayna Grubu’ndan dışlandığını, bundan dolayı da Özeren’in kendisini alkole vurarak, sağlık sorunu yaşadığını ileri sürdü.
 
Ayna Grubu’nun eski solistlerinden Erhan Güleryüz, hastanede Özeren’i ziyaret ederek, “Arkadaşımız birkaç gündür hastanede yoğun bakımda. Tedavisi devam ediyor. Ailesi ve arkadaşları olarak tedavinin iyi bir sonuca varmasını bekliyoruz. Tüm sevenlerden dua bekliyoruz. Umarım arkadaşımız en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Karaciğeri ile ilgili bir rahatsızlık yaşadı. Ben biraz önce yanındaydım. Zaman zaman uyutulup zaman zaman uyandırılıyor. Hastalığı konusunda teşhis sanırım 2 ay evvel konulmuş. Ama bu konu bizden saklamış” diye konuştu.
 
Cemil Özeren ile kırgın olduklarına dair iddiaları yalanlayan Erhan Güleryüz, “Cemil bizim 30 yıldır iç içe yaşadığımız arkadaşımız. Cemil’e en ufak bir kırgınlığım olmamıştır. Hiçbir zaman da olmadı. Bu iddialar yersiz ve birazda kötü niyetli” dedi.
 
Özeren’in doktoru Sibel Göçek ise, Cemil Özeren’in sağlık durumunun iyi olmadığını ifade ederek, “Yaklaşık 15 gündür hastanemizin yoğun bakımında yatmakta. Şu anda durumu biraz kritik. Siroz teşhisi var. Durumu iyi değil” şeklinde konuştu. 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler