YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü oyuncuyu şok eden gelişme
Ünlü oyuncuyu şok eden gelişme
09 Mart 2011 09:20
"Gergedanlar Mevsimi"isimli filmin çekimleri İstanbul'da devam ediyor. Uluslararası birçok festivalde de gösterilecek olan filmde Tuba Büyüküstün'ün hayali suya düştü.

Dünyaca ünlü İran asıllı Kürt yönetmen Bahman Ghobadi'nin yönettiği Behrouz Vossoughi'nin başrolünü oynadığı Monica Bellucci, Caner Cindoruk, Beren Saat, Yılmaz Erdoğan gibi isimlerin de rol aldığı "Gergedanlar Mevsimi" filminin çekimleri İstanbul'da sürüyor.

Gençliğini oynayacaktı

Başta Cannes Film Festivali olmak üzere uluslararası bir çok festivalde gösterilecek olan filmde Bellucci'nin gençliğini Büyüküstün'ün oynaması planlanıyordu. Aylardır, film ekibinden olumlu yanıt bekleyen Büyüküstün'ün hayali, Monica Bellucci'nin "Gençliğimi kimsenin oynamasına gerek yok. Makyajla gençleşirim" sözleriyle suya düştü.

Netleşen bir şey yok

Tuba Büyüküstün filmle ilgili gelişmelere hiç üzülmediğini belirtti. Güzel oyuncu şunları söyledi:

"Henüz netleşen bir şey yok. Anlaşma olursa oynarım. Kadroda yer alıp almayacağım bir hafta içersinde beli olur. Yatıp kalkıp bu filmin hayalini kurmuyorum. Şartlar uygun olursa tabii ki yer almak isterim. Olmazsa da dünyanın sonu değil. Bu olmazsa başka proje olur."

Geçtiğimiz yıllarda peş peşe aşk yaşadıkları Bülent İnal yüzünden arasının bozuk oluğu Beren Saat'in kadroda olmasından bir sıkıntı duymadığını da belirten Büyüküstün şöyle devam etti:

"Beren Saat'le aramızda hiçbir problem yok. Benimle anlaşma olmazsa Beren Saat'in o filmde olduğu için değil. Böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Hiç görüşmedik ama bir araya gelince konuşmayacağız diye bir şey yok. Bir araya gelmemek gibi bir durumun ihtimali yok."

GÖZBEBEĞİ  CATE BLANCHETT

Ülkemizde son günlerde Monica Bellucci rüzgarı eserken, Tuba Büyüküstün, favorisinin ve en beğendiği oyuncunun Cate Blanchett olduğunu açıkladı.Elizabeth: Altın Çağ filmlerinde canlandırdığı İngiltere kraliçesi I. Elizabeth ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde canlandırdığı Elf kraliçesi Galadriel rolleriyle tanınan Cate Blanchett hakkında Büyüküstün, "Onun üstün bir oyunculuğa sahip olduğunu düşünüyorum. Bütün rollerini iyi canlandırıyor" dedi.
 

Bugün

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler