YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü oyuncuyu lise öğrencisi bıçaklamış
Ünlü oyuncuyu lise öğrencisi bıçaklamış
30 Aralık 2012 18:13
Tozlu Yollar dizisinin oyuncusu Pamir Pekin’i Bebek’te bıçaklayan kişinin 19 yaşında lise öğrencisi B.Ç. olduğu öğrenildi.

Tozlu Yollar dizisinin oyuncusu Pamir Pekin, dün akam Bebek’te bar çıkışında bir arkadaşı ile birlikte yürürken bıçaklandı. Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Pekin’i bıçaklayan kişinin 19 yaşındaki lise öğrencisi B.Ç. olduğu öğrenildi.

İstanbul’un çeşitli yerlerinde çiçekçi dükkanlarının olduğu öğrenilen B.Ç., dün akşam doğum gününde arkadaşları ile birlikte bir tekne kiralayarak Bebek’te eğlendi. Teknede içki içen B.Ç. ve arkadaşları sahilde yürürken Pamir Pekin ve arkadaşı ile karşılaştı. “Yan bakma” tartışması bir anda kavgaya dönüştü. B.Ç. cebinden çıkardığı bıçak ile Pekin’in sol baldırından bıçakladı.
Polis tarafından gözaltına alınan B.Ç’nin emniyetteki ifadesinde bıçaklama olayını reddettiği, “Caddede yürüyorduk. Pamir ile karşı karşıya geldik. Tartışmaya başladık. Sakinleştirmeye çalıştırdım ortamı. Sonrasını hatırlamıyorum” dediği öğrenildi. Adliyeye sevk edilen B.Ç., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler