YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü oyuncuya büyük şok!
Ünlü oyuncuya büyük şok!
28 Nisan 2014 19:05
Engin Altan Düzyatan'a nişan öncesi kötü haber...

Engin Altan Düzyatan-Neslişah Alkoçlar çifti, törene doymuyor! 2 Mart’ta İzmir’de, 22 Mart’ta İstanbul’da yüzük takan sevgililer, 10 Mayıs’ta da 200 kişilik davet veriyor! Nişan öncesi ise ünlü oyuncuya kötü haber geldi. Kanında ve idrarında esrar bulunan oyuncu, hakim karşısına çıkacak.

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar'ın GÜNAYDIN'ın ortaya çıkardığı ilişkisi, adım adım mutlu sona yaklaşıyor. Hatırlarsınız; yakışıklı oyuncu, geçen ay Cihangir'deki evinde ailelerinin ve arkadaşlarının katıldığı bir davet vermiş, davette de sevgilisi Neslişah'ın önünde diz çöküp romantik bir evlilik teklifinde bulunmuştu.

Duydum ki, mutluluktan ayakları yere basmayan çift, evlilik yolunda ilk adımı atıp nişan yüzüklerini parmaklarına takmak için, arayı çok açmak istememiş. Büyük gün 10 Mayıs, nişan töreninin mekanı ise Nişantaşı Sofa Oteli'in üst katındaki Frankie...

Neslişah nişan töreninde giyeceği elbiseyi seçmek için koştururken, anneanne Hülya Koçyiğit ile anne Gülşah Alkoçlar da, çiftin 200 kişilik nişan töreninin hazırlıkları için hummalı bir şekilde çalışıyormuş.

Nişandan önce kadın pedi tanıtacak

Bu arada ünlü markaların, 10 Mayıs'ta evlilik yolunda ilk adımı atacak olan Neslişah'ın peşinde olduğunu duyuyordum.

Birçok reklam ve tanıtım teklifi aldığını öğrendiğim Neslişah, hijyenik kadın pedi Molped'in teklifine "Evet" demiş. Neslişah, tam da nişan arifesindeki bunca koşuşturmasının arasında, 30 Nisan'da nişan töreninin de yapılacağı mekanın bulunduğu Sofa Otel'de Molped için bir davet verecekmiş. Neslişah, bu tanıtımdan nişan masraflarını da çıkarır artık!

Engin Altan hakim karşısına çıkacak

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan'a uyuşturucu madde satın aldığı ve kullandığı gerekçesiyle dava açıldı. Düzyatan'ın kanında ve idrarında esrar bulunurken emniyetteki iifadesinde ise 3-4 kez uyuşturucu kullandığını fakat müptela olmadığını anlattı.

Oyuncu engin Altan Düzyatan'a uyuşturucu madde satın aldığı ve kullandığı gerekçesiyle dava açıldı. Düzyatan geçtiğimiz Ağustos ayında birçok ünlü ile birlikte uyuşturucu operasyonu çerçevesinde gözaltına alınmıştı. Bazı ünlülere örgüt suçu kapsamında dava açılırken Engin Altan Düzyatan'ın dosyası örgüt bağlantısı bulunmadığı için düz savcılığa gönderilmişti.

Hakkındaki soruşturma tamamlatan Düzyatan için iddianame hazırlandı. İddianamede 6 Ağustos 2013 günü ünlü sanatçının kan ve idrarından alınan örnekte esrar maddesi tespit edildiği belirtildi. İddianamede Düzyatan'ın emniyetteki ifadesinde uyuşturucu bağımlısı olmadığını söylediği 3-4 kez yurtdışında uyuşturucu madde kullandığını belirttiği anlatıldı. Tespit edilen telefon tapelerinin uyuşturucu ile ilgisi olmadığını ileri süren Düzyatan Sulh Seza Mahkemesi'nde ilerleyen günlerde hakim karşısına çıkacak.

VATAN GAZETESİ/Dilek YAMAN

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler