YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü oyuncunun kulağını kopardılar!
Ünlü oyuncunun kulağını kopardılar!
26 Mart 2013 10:41
İngiliz "Game of Thrones" dizisinin yıldız oyuncusu Clive Mantle'nın, Newcastle'da uğradığı saldırı sonucu kulağı koparıldı.

Dizideki kanlı fantazi sahnelerinin gerçeğe dönüştüğü olayda, Mantle, Pazar sabahı kaldığı otelde gürültü yapan şahısları uyarınca hiç de beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.Dizide Türk kökenli oyuncu Sibel Kekilli'nin rol arkadaşı olarak, Lord Greatjon Umber karakterini oynayan Mantle, otel dışında gürültü yapan bir grup adamın saldırısına uğradı. Saldırganlardan biri, Mantle'ın kulağını ısırarak kopardı.

55 yaşındaki Mantle'ın sözcüsü yaptığı açıklamada, "Kulağının kopan parçası bulundu ve yeniden yerine dikildi" diye konuştu. Sözcü, "Kendisi, yaşananlardan çok etkilenmiş, adeta şoke olmuş durumda. Bir otelde böyle bir meydana gelmesi hiç de sıradan bir hadise değil" ifadelerini kullandı.

Bu arada polis, olaya karışan üç kişiden biri tutuklarken, bir kişi kefaletle serbest bırakıldı. Diğer sanık da serbest bırakıldı.Öte yandan tuhaf bir tesadüf olarak, Mantle'ın canlandırdığı karakter, dizi de bir kurtun saldırısı sonucu iki parmağını kaybetmişti.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler