YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü oyuncular köşe bucak kaçarken yakalandı
Ünlü oyuncular köşe bucak kaçarken yakalandı
06 Kasım 2015 17:26
Aralarında Kenan İmirzalıoğlu, sevgilisi Sinem Kobal, Olgun Şimşek gibi oyuncuların yer aldığı grup Asmalımescit'te bir restoranda buluştu. Ünlü oyuncular, görüntü vermemek için bin bir türlü yola başvurdu.

Uğur Yücel, Yavuz Turgul, Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ve Olgun Şimşek, geçtiğimiz akşam Asmalımescit’teki bir restoranda buluştu. Ekip, gece sonunda görüntü vermemek için büyük çaba harcadı.

Mekandan çıkış sıkıntı yarattı

Sinema dünyasının önde gelen isimleri, önceki akşam Mari Restoran’da bir araya geldi. Uğur Yücel, Yavuz Turgul ve Olgun Şimşek’in bulunduğu yemeğe Kenan İmirzalıoğlu da sevgilisi Sinem Kobal’la katıldı. Akşam 20.00’de başlayıp 02.00’ye kadar devam eden sohbetin sonunda mekandan çıkmak ekip için hayli sıkıntılı oldu.

Kapıda bekleyen habercilerin “mekan kapandı, içeride kimse kalmadı” diye düşünmeleri için önce kapılar kapatıldı, ardından ışıklar söndürüldü.

Yaklaşık bir saat bu şekilde bekleyen Yücel, Turgul, Şimşek, İmirzalıoğlu ve Kobal, planın işe yaramadığını anlayınca pes edip oradan ayrıldı. 

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, mekan çıkışı araçlarının yanına gelip harçlık isteyen çocuklar yüzünden bir süre yola çıkamadı. 

061120151026334768607_2-(1).jpg

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler