YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü oyuncu kansere yakalandı!
Ünlü oyuncu kansere yakalandı!
20 Ağustos 2015 16:47
Dünyanın en iyi oyuncuları arasında yer alan Shannen Doherty'den kötü bir haber geldi. Doherty meme kanserine yakalandığını duyurdu. Doherty "Evet, kanserim ve tedavi görüyorum" diye konuştu.

Kısa zaman önce oyRol aldığı Charmed ve Beverly Hills, 90210 gibi dizilerle tanınan 44 yaşındaki Shannen Doherty, People dergisine yaptığı açıklamada meme kanserine yakalandığını söyledi.

Doherty "Evet, kanserim ve tedavi görüyorum" diye konuştu. Doherty, "Sağlıklı yemeye, egzersiz yapmaya ve pozitif düşünmeye devam ediyorum" dedi. Güzel oyuncu "Aileme, arkadaşlarıma ve doktorlarıma destekleri için teşekkür ediyorum. Elbette yanımda oldukları için hayranlarıma da müteşekkerim" diye konuştu.

BİR YANDAN DA YASAL SÜREÇLE DE BOĞUŞUYOR

Bu arada Shannen Doherty, eski menajerlik şirketine de dava açtı. Bunun nedeni de şirketin sağlık sigortasını zamanında ödememiş olması. Geçen yıl düzenli ödeme yapılmadığı için sigortası iptal olan Doherty, bu bir yıl içinde bağlık hizmetlerinden yararlanamadığını bu yüzden de kontrollerini düzenli olarak yaptıramadığını ileri sürerek eski sigorta şirketi aleyhine dava açtı.

Oyuncunun iddiasına göre düzenli sağlık taraması yaptırabilseydi kanser daha erken evrede yakalanıp önlem alınabilirdi. Bu aşamada ise daha zorlu bir tedavi süreci gerekiyor. Shannen Doherty'nin kocası fotoğrafçı Kurt Iswarienko da aynı sigorta şirketini "ailenin finansal kaynaklarını doğru şekilde yönetemediği için" mahkemeye vereceği konuşuluyor.uncu eşi Hakan Eratik'ten boşanan Yeşim Salkım boşanmanın ardından ilk kez konuştu.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler