YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü modacıdan bomba Gezi açıklaması
A Haber’de Sevilay Yükselir’in moderatörlüğünü üstlendiği ‘%100 Siyaset’te medya dünyasının önemli isimleriyle gündemdeki konular tartışıldı.
Ünlü modacıdan bomba Gezi açıklaması
23 Ağustos 2013 / 23:12 Güncelleme: 23 Ağustos 2013 / 23:15

Gazeteci-İşletmeci İzzet Çapa, Modacı Nur Yerlitaş, A Haber Güvenlik Politikaları Danışmanı Mete Yarar ve Araştırmacı-Yazar Fatih Tezcan'ın katıldığı programda Nur Yerlitaş'tan çarpıcı itiraflar geldi.

"Gezi Parkı süreci hayatımın en kötü günleriydi" diyen Yerlitaş'ın açıklamaları şöyle:

"Gezi'nin ilk günlerinde annem yoğun bakımdaydı. Gezi'nin farkında bile değildim. Barbaros şansal hastaneye geliyordu ziyarete. 'Gezi'den geliyordum' diyordu. Anlamıyordum. Annem vefat etti. Tencere, tava çalınırken bizim evimizde dua okunuyordu. Evden biri "Lütfen tencere tava çalmayın" diye sesleniyordu. Aldığı cevap ise "Siz de Kur'an'ın sesini kısın" oluyordu. Cenazemiz var. Biz bu değildik. Gezi, sakin başlamış sonra çok feci durumlar oldu. Birçok sanatçı kendi PR'ını yaptı. Kanuni'nin hayatını oynayan Halit Ergenç, Gezi'de başroldeydi. Çok abarttılar, başrolde oldular. Gizli gizli yemek, yağmurluk gönderdiler. Ben orada değildim. Tavrımı koydum. Neden büyütüldü bu kadar? Hayatımın en kötü günleriydi o günler. Ne olmuştu bu kadar?"

Star

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler