YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü modacı hastaneye kaldırıldı
Ünlü modacı hastaneye kaldırıldı
18 Mart 2013 11:16
Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden modacı Arte Tahir’in, Beşiktaş’taki evinde geçirdiği ani rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Tahir’in, sabaha karşı 05.00 sıralarında Ulus’ta bulunan Şeker Vadi Konutları’ndaki evinde midesinden rahatsızlanarak Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığı belirtildi. Arte Tahir’in sağlık durumunun iyi olduğu kaydedilirken, yaklaşık 3 saat kaldığı hastaneden yürüyerek çıktığı belirtildi.

Ünlü modacının, gece evinde alkol aldıktan sonra baş ve mide ağrısı sorunuyla karşılaştığı, evde ilaç aldıktan sonra da fenalaştığı ifade edilirken, gayrimenkul danışmanı Neşe Ünal tarafından ambulans ile hastaneye götürüldüğü öğrenildi.

Hastane çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulunan modacı Arte Tahir, evde ilaç aldığını belirterek, “Evde tansiyonum düştü, baygınlık geçirdim. Yanımda bulunan arkadaşım ambulans çağırdı. Hastaneye geldim. Ama şimdi iyiyim” dedi.

Hastanede testleri yapılan Tahir’in, serum verildikten sonra tetkiklerine devam edildiği kaydedildi. Yapılan kontrollerin ardından ünlü modacı Arte Tahir’in, sabah saatlerinde taburcu edildiği kaydedildi.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler