YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü isimlerden 29 Ekim tweetleri!
Ünlü isimlerden 29 Ekim tweetleri!
29 Ekim 2013 22:34
Ünlüler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı attıkları mesajlarla kutladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Cumhuriyetin 90. yılının kutlandığı bugün, ünlüler de mesajlarla takipçilerinin bayramını kutladı. İşte o ünlü mesajlarından bazıları:

Hilal Cebeci: Mutlu bayramlar aşklarım benim, sizi çok seviyorum Atatürk’ümüz yaşasaydı beni çok severdi Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun

***

Ferhat Göçer: Sevgili dostlar. Türkiye Cumhuriyeti’nin 90. Kuruluş yıldönümü. Nice yıllarda kardeşlik, barış içinde kutlayacağımız bayramlarımız kutlu olsun.

***

Eser Yenenler: Cumhuriyetimiz daha çok taze, dinamik, dimdik ayakta... 90 yaşında ama bence daha genç gösteriyor:)

***

Cenk Eren: Birlik beraberlik içinde koruyup dahada büyüteceğimiz cumhuriyetimiz ve bayramımız kutlu olsun

***

Cem Yılmaz: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun...Nice bayramlara..Cumhuriyet çok güzel , gelsene.

***

Mustafa Sandal: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Şanlı bayrağımızın ilelebet göklerde dalgalanması dileğiyle mutlu, huzurlu bayramlar...

***

İbrahim Tatlıses: 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun! Bayrağımızın bütün dünyada dalgalanması dileğiyle... Çocuklarımızı kinle değil sevgiyle büyütelim.

***

Şahan Gökbakar: 90 yıllık Cumhuriyetimize ve güzel Türkiye’mize 41 kere maşallah.

***

Pascal Nouma: Belki aranıza 30 sene rötarlı katildim, ama bu ülkede yasamaktan dolayı gururluyum, Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

***

Gülben Ergen: Cumhuriyet erdemdir... Ülkemizin Doğum gününü kutlamak, bu günü hakkınca yaşamak bize yakışandır, olması gerekendir.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler