YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uğur Işılak: Ben de muhalefetten korkuyorum!
Tamer Karadağlı ve Emre Kınay'ın gündem olan sözlerine Uğur Işılak'tan yanıt geldi. Işılak söz konusu eleştiriler hakkında "Kimi Cumhurbaşkanı'ndan korkuyor, ben de muhalefetten korkuyorum, Erdoğan'dan korkmuyorum" dedi.
Uğur Işılak: Ben de muhalefetten korkuyorum!
29 Ocak 2015 / 11:17 Güncelleme: 29 Ocak 2015 / 11:20

Ülke TV'de Turgay Güler'in Sıradışı programına konuk olan sanatçı Uğur Işılak, sanat camiası içinden bazı insanların Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan için 'Korkuyoruz' çıkışına tepki gösterdi.

Önceki hafta dizi ve sinema oyuncusu Tamer Karadağlı son olarak da  Emre Kınay'ın 'Sayın Cumhurbaşkanımızdan korkumuzdan fikrimizi beyan edemiyoruz, korkuyoruz. Halk bile bu korku silsilesi için hikayeler uyduruyor. Yaşlı bir amca kahvede Cumhurbaşkanı konvoyuna elle işaret yaptığı için bir adamın apar topar götürüldüğünü anlatıyor. Herkes evinden alınmaktan korkuyor. Tıpkı 1938-1940’lardaki Hitler Almanyası'ndaki gibi'' çıkışına Işılak 'Kimi Cumhurbaşkanı'ndan korkuyor, ben de muhalefetten korkuyorum, Erdoğan'dan korkmuyorum ' diyerek, özellikle yerel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan için bestelediği şarkılar için muhalefet tarafından mahalle baskısına maruz kaldığını söyledi.

Artık aldırış etmiyorum

Geçtiğimiz yıl içinde muhalefet partilerinden ve sosyal medya üzerinde 'Dombra' şarkısı nedeniyle ağı küfür ve hakaretlere maruz kaldığını söyleyen Işılak, 'Artık kulak asmıoyurm. İnsanın dilinin kemiği yok derler. Başarıyı hazmedemeyen bir kitle var. İşleri sürekli çamur atmak. Sadece ben değil, diğer sanatçı arkadaşlarım da aynı mahalle baskısına maruz kalıyor. Onlara da tavsiyem ciddiye almasınlar' dedi.

Siyaset için yeşil ışık

Uğur Işılak, 'siyasete girmeyi düşünüyor musunuz sorusuna da 'Şuana kadar böyle bir düşüncem yok. Millete hizmet adına kader bizi oralara götürürse de kaçmak olmaz' dedi.

Uzağa Gitmeye Gerek Yok
 // Boğaçhan
Hitler Almanyası gibi diyenler uzağa gitmesin, kendi ülkesinde 1925-1950 arasında CHP'nin yaptığı zulümlere bir baksın....
29 Ocak 2015 Perşembe 12:26
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler