YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TV izlerken abur cubura hayır diyemeyen ünlüler
TV izlerken abur cubura hayır diyemeyen ünlüler
TV izlerken abur cubura hayır diyemeyen ünlüler
21 Nisan 2008 / 11:07 Güncelleme: 22 Nisan 2008 / 00:00


Ekran karşısında bir şeyler yemek ve içmek adettir. Ünlü simalar da bunu yapıyor. İşte TV izlerken abur cubura hayır diyemeyen ünlüler...


SİBEL TURNAGÖL: Ben maalesef genelde çok iyi beslenemiyorum. Gün içinde düzenli beslenemiyorum. Öğünleri atlıyorum. Akşam yemeklerini kaçırmıyorum. Yemekten sonra televizyon karşısında tarçınlı karanfilli çay veya yeşil çay içiyorum. Bunun yanında bazen de süt ile meyve, kuru kayısı yiyorum.


FİLM KARŞISINDA MEYVE


IŞIN KARACA: Her akşam ailemle yemekten sonra televizyon karşısına geçilir. TV karşısında eğer film varsa mutlaka mısır patlatılır. Ayrıca meyve yenir. Televizyon karşısında kabak çekirdeği yemek en büyük keyiflerimden biridir.


KURUYEMİŞ HASTASI


ÖZLEM YILMAZ: Bizim ailede televizyon karşısında ağızlar boş durmaz. Ya meyve yenir, ya çayla birlikte kuruyemiş atıştırılır. Ben de kuruyemiş ve patlamış mısır hastasıyım. Televizyon karşısında bir şeyler atıştırmadan oturulmuyor. İnsanın canı bir şeyler yemek istiyor.


PATLAMIŞ MISIRA BAYILIYOR


EBRU KOCAAĞA: Özellikle film seyrederken patlamış mısır yemeye bayılıyorum. Her zaman olmasa da yiyorum. Bunun yanında kuruyemiş hastasıyım. Onun dışında meyve de yediğim oluyor. Çay, kahve de içiliyor tabii.


ÇiKOLATAYA DAYANAMIYOR


NİLGÜN BELGÜN: Televizyon karşısında bir şey atıştırmadan olmuyor doğrusu. Özellikle şu aralar kuru kayısı, incir yiyorum. Bazen canım çok çikolata çekiyor, her şeyi boş verip ağzıma atıyorum, sonra da bol bol spor yapıyorum.


FINDIĞI COK SEViYORUM


MERVE SEVİ: Güzel filmler olduğu zaman TV izliyorum. Özellikle meyve, fındık ve patlamış mısır film izlerken iyi gidiyor. Fındığı çok seviyorum. Sonra sütlü kahve veya kakao da içiyorum.


KENDiNi ZOR TUTUYOR


DENİZ AKKAYA: Ben televizyon karşısında kesinlikle abur cubur yemem ama yeşil çay içmeden de duramam. Aslında sadece TV karşısında değil genel olarak öyle abur cubur şeyler yemem. Tabii ki benim de canım bir şeyler atıştırmak istiyor ama ben kendimi bu konuda çok iyi kontrol altında tutabiliyorum.


Bugün

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler