YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkan Şoray'dan sürpriz karar
Türkan Şoray'dan sürpriz karar
23 Şubat 2013 18:25
Sakarya Yenikent Sosyal Tesislerinde hayranlarıyla buluşup Ferizli Cezaevi'nde mahkumları ziyaret eden Türkan Şoray, yakın zamanda albüm çıkaracağını söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında kendisi için düzenlenen Ustalara Saygı programına katılan Türk sinemasının Sultan'ı Türkan Şoray, Sakarya’da yoğun ilgi gördü. Adapazarı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Ustalara Saygı Gecesi’nin onur konuğu Türkan Şoray oldu. Yönetmen Altan Dönmez, sinema eleştirmeni Burçak Evren, Ali Eyüboğlu ve Bircan Usallı Silan tarafından hayatından kesintiler sunulan Türkan Şoray, program sırasında duygusal anlar yaşadı.

Program sırasında duygulanan Türkan Şoray’a salondan da sık sık tezahürat ve alkış geldi. Sakaryalılar, "Sultanların Sultanı şehrimize hoş geldiniz" pankartı açtı.

Program bitiminde gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şoray, “Bu kadar coşkulu ve sevgi dolu bir ortam çok az yaşadım. Tüm Sakaryalılara tüm kalbimle çok teşekkür ederim. Böylesine güzel karşılandığım için bu güzel geceyi gerçekleştiren Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne de çok teşekkür ederim. Bu arada bu samimi ortamda ortaya çıktı. Daha sonra açıklamak istiyordum. Yıllardır bir albüm yapmak istiyordum zaten. Şimdi artık tam zamanı geldi diye düşünüyorum. Benden duymuş olun, yakın bir zamanda bir albüm çıkaracağım” dedi.

 

İHA

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler