YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Turabi diskalifiye mi edildi Survivor bombası!
Turabi diskalifiye mi edildi Survivor bombası!
28 Mart 2015 10:58
Turabi diskalifiye oluyor iddiası Survivor All Star'a bomba gibi düştü. Doğukan'ın üzerine yürüyen Turabi kriz yarattı. Survivor son bölümde yer yerinden oynayacak.

Survivor All Star 'ın en başarılı yarışmacılarından Turabi Çamkıran diskalifiye oluyor iddiası sosyal medyanın gündeminde. Survivor son bölümde Doğukan'ın üzerine yürüyen Turabi yarışma gereği diskalifiye mi edilecek. Acun Ilıcalı tarafından birçok kez uyarılan Turabi bu kez topun ağzında bakalım bu akşamki yeni bölümde Turabi için ne karar verilecek. Survivor All Star'dan diskalifiye edilecek mi? Diskalifiye iddiası 28 Mart 2015 yani bu akşam netlik kazanacak.

Cumartesi günü yeni bölümü ile ekrana gelecek Survivor All Star 'da izleyici şok olacak. Turabi Çamkıran 'ın kazandığı oyunlar sonrası yaptığı 'aduket' hareketini diline dolayan Doğukan Manço, kazandığı ödül oyunu sonrasında aynı harketi Turabi'ye yapınca ortalık karışıyor.  Doğukan'ın bu hareketine sinirlenen Turabi Çamkıran rakibine önce top fırlatıyor, sonrada sinirli bir şekilde Doğukan'ın üzerine yürüyor.

survivor-dogukan.jpg

Turabi Çamkıran diskalifiye oldu iddiası

Turabi Çamkıran 'ın bu hareketinin yer aldığı 27 Mart Survivor tanıtımı sosyal medyayı karıştırdı. Survivor 2015 gönüllüler takımında yer alan Turabi 'nin bu hareket yüzünden diskalifiye olduğu söyleniyor. Bu konu hakkında birçok yorum yapılırken en çarpıcı yorum Survivor'un eski yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı'dan geldi. 

1-788.jpg

Survivor All Star yarışması kadrosuna alınmayan, sosyal medyada 3T olarak bilinen Taner Tolga Tarlacı’ya ait olduğu ileri sürülen bir hesaptan bugün ilginç bir iddia ortaya attı. Survivor’un eski yarışmalarından birine katılan ve halkın beğenisini kazanan Taner Tolga Tarlacı, Survivor All Star kadrosuna alınmamış, bu büyük tepki çekmişti. Turabi’nin alınıp 3T’nin alınmaması, Turabi’nin Taner Tolga Tarlacı yerine alındığı iddia edilmişti. Bugün 3T’den ortalığı karıştıran bir iddia geldi. Taner Tolga Tarlacı’nın paylaştığı iletiye göre, Turabi Çamkıran elendi, yerine ise kendisi çağırılıyor..

İşte Taner'in o tweeti

2-372.jpg

Turabi'nin vukuatları

Survivor 2014 'in uslanmaz yarışmacısı Turabi Çamkıran 'ın bu adadaki ilk kavgası bu değil. Daha öncede rakipleri ile girdiği birçok tartışmada Acun Ilıcalı tarafından uyarı alan Turabi'nin Survivor All Star 'daki akibeti merak konusu. Tüm bu soruların cevabı cumartesi günü Survivor'un yeni bölümünde cevaplarını bulacak.

Turabi Survivor 2015'de bir kez diskalifiye oldu

Survivor 2015 All Star'da geliyorum diyen kavga geldi Turabi ile Hakan Hatipoğlu kapıştı. Hakan'ı sürekli tahrik eden ve bu konuda uyarı alan Turabi kavga sonrasında diskalifiye oldu. 

Survivor'ın dün akşam yayınlanan son bölümünde ödül oyunu vardı. Bu ödül oyunu sırasında Turabi Hakan'ı itince ortalık karıştı. Turabi "gelme yanımıza' diyerek sözlü kavgayı büyüttü. Turabi'nin hareketinin ardından tartışmaya Bozok ve Hilmi Cem de dahil oldu. Tartışmaya son noktayı koyan Acun Ilıcalı oldu ve Turabi oyundan diskalifiye edildi.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler