YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuğçe Kazaz:Ülke için en doğrusu AK Parti'dir
Tuğçe Kazaz:Ülke için en doğrusu AK Parti'dir
13 Nisan 2015 07:31
Bir kitap yazan Tuğçe Kazaz, milletvekili adayı olmayı hiç düşünmediğini söyledi: Ben, AK Parti'ye kendi menfaatim için değil, ülkemizin menfaatleri için destek veriyorum. Ülkemiz için en doğrusu AK Parti'dir

Kendim için değil, ülkem için destekliyorum Tuğçe Kazaz, yazarlığa soyundu. AK Parti'den milletvekili adayı olmak istediği ama aday listesine alınmadığı iddia edilen ünlü manken, 'Derin Uyku' isimli bir kitap yazıyor. Kazaz'ın kitabında; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Türkiye, AK Parti, Paralel Yapı gibi gündemdeki konular yer alacak.

Kitabım bitmek üzere

Tuğçe Kazaz, geçtiğimiz günlerde tepki çeken şu açıklamayı yapmıştı: "7 Haziran'da çıkacak sonucun ülkemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, tüm adaylarımıza bu kutlu hizmet yolunda başarılar dilerim. Soruyorum; muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mı mevcut yoksa imanımızda mı mevcut?" Kitabında bu konuya da değindiğini söyleyen eski manken şöyle konuştu: "Farkında olmasak da bazı kalıplaşmış sözler bizi gerçekliğimizden uzaklaştırır. Hele ki başkaları söylemişse ve biz de buna körü körüne inandıysak. Ben milletvekilliğine aday olmadım. Aday olmak isteseydim başvururdum zaten. Ben, AK Parti'ye kendi menfaatim için değil, ülkemizin menfaatleri için destek veriyorum. Ülkemiz ve bölgemiz için en doğrusu AK Parti'dir. Diğer partilerin ülkemiz ile çok alakadar olduklarını düşünmüyorum. Onun için 'AK Parti' diyorum. Kitabım da bitmek üzere."

Bildiğim yoldan şaşmam

Şehirden ayrılıp bir köye yerleşen Kazaz, doğa ile iç içe bir hayat sürüyor. Köylü bir kadınla ekmek teknesi taşırken çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Kazaz, 'Bu analar Gezici değil, ezici çoğunluk... Onların samimi dualarıyla tüm planlar Allah'ın izniyle allak bullak olacaktır. Bizde bu cefakar ve fedakar analar oldukça, yedi düvel içimizdeki satılıklarla birleşse evelallah sırtımız yere gelmez' diye yazdı. Bu sözleri yüzünden sosyal medyada tepki çeken Tuğçe Kazaz, şöyle cevap verdi: "Bana Allah yeter. O'ndan başka ilah yoktur. Ben O'na tevekkül ettim ve büyük arşın Rabbi O'dur. (Tevbe Suresi 129) Onun için tehdit, haksız itham ve hakaretleriniz bana vız gelir. Ben doğru bildiğim yoldan şaşmayacağım."

 

SABAH

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler