YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuğçe Kazaz: Kılıçdaroğlu Pensilvanya'da...
Tuğçe Kazaz: Kılıçdaroğlu Pensilvanya'da...
24 Aralık 2014 07:28
Mahalle baskısından şikayet edenler, namaz kıldığını açıklayan Tuğçe Kazaz'a karşı mahalle baskısının en büyük örneğini gösteriyor.

Manken Tuğçe Kazaz önceki gün Esra Elönü'nün programına konuk oldu. Programda namaz kılmanın bel ağrılarından kurtulmasına faydalı olduğunu anlattı.

 Twitter'dan linç

Yaptığı açıklama ile sosyal medyada Linç kampanyasına maruz kalan, twitteri hacklenen bugün tekrar twitterını geri alan deneyimli model ve oyuncu Tuğçe Kazaza Twitter'da hakkında edilmedik küfür, yapılmadık hakaret bırakılmadı.

Bugün twitterından kendini eleştirenlere zehir zemberek açıklamalarda bulunan Tuğçe Kazaz,"Twitterımı ele geçirmek isteyenler görmüşlerdir ki verilen numarayı ben kullanmıyorum. Boşuna aramanıza gerek yok. Söylediklerim kime neden dokundu da zorbaca hesabımı hackliyorsunuz. Senin ISID den farkın ne?

Tam da programda söylediğim gibi haçlı zihniyetinin güdülen kalıntıları. Artık sıkılmadınız mı insan zihinlerinin putlaştırdığı Atatürk'ü kendi çıkarlarınıza alet etmeye. Yaşasaydı önce sizi yok ederdi herhalde.

''Pensilvanya ile birleşen laikler''

Cahiliye döneminde gelen peygamberimiz (S.A.V) putları kaldırdı ama 21. Yüzyılda modernize ettiğiniz putlarınızdan sıkılmadınız mı? Sizi gidi Amerika'nın güdümün de olan pensilvanya ile birleşen Antidemokratik laikler.

''Türkiye'nin paçasından aşağı tutup çekmekten vazgeçin''

Bana Dünya'nın dört bir ya ondan Linç kampanyası başlatan anti demokratik laikler mahalle baskısının timsalleri gibisiniz. Türkiye gelişmekteyken paçasından tutup aşağı çekmekten vazgeçin. Var olmadığınız kimlik ezikliklerinizi birde laiklik adı Altın'da ortaya çıkarıp insanları kandırmaya çalışmıyormusunuz.

''Benim sözüm sürüngenlere''

Ama herseye rağmen bu linç kampanyasının karşısında gerçek iman sahiplerinin desteğine saygılarımı sunuyorum. Benim hedef aldığım laiklik değil, herkesten daha çok laikliği savunurum benim sözüm laikliği çıkar ilişkileri için kullanıp yerlerde süründüren sürüngenlere, zaten onlarda kendini muhattap Alıp cevap veriyorlar. Ayrıca Namazın gizli kılınması gerektiğini savunanlara soruyorum bu kadar gizli olsa niçin camide cemaat ile kılınır. " dedi.

Tuğçe Kazaz: Kılıçdaroğlu Pensilvanya'da çiftlik kursun

Hiçbir partinin şemsiyesi Altın'da olmadığını da belirten Kazaz, "Hiçbir parti şemsiyesi Altın'da değilim fakat vicdanım varsa eğer dönüp sorduğumda insanlığa hizmet edenlerinde görmezden geleceğim sizin gibi kadırılıp taşlayacağımımı sanıyorsunuz. Tek taşlamam gereken sizin şeytanlarınızdır. Ey Kılıçdaroğlu sen Pensilvanya ile birleşmediysen açıkla. Yok birleştiysen git kendine Pensilvanya'da çiftlik kur. En azından dizinin dibinde otur. "

07:54
 // n.s
Esra nin programini seyrettim .Tugce en yakinlarindan bile tepki alacaksin korkma hepsi gececek .Sen kendinden eminsin icinde hic bir korkuya yer yok degilmi? Iste dogru yolda oldugunun kaniti...
24 Aralık 2014 07:54
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler