YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuğçe Kazaz: "Bu ülke 'Kemal'lerden çok çekti"
Tuğçe Kazaz: "Bu ülke 'Kemal'lerden çok çekti"
26 Mart 2015 13:37
Eski manken Tuğçe Kazaz, kamuoyunda tepki çeken tweetlerine bir yenisini daha ekledi.

Kazaz, sosyal medya hesabından "Bu ülke Kemal'lerden ne çok çekti. Biri gitti bir geldi. Allah bu millete sabır versin" yazdı. Bu mesaja Kazaz'ın Atatürk'ü de kastettiğini belirterek büyük tepki geldi.

Eski manken Tuğçe Kazaz, sosyal medya hesabından yine tartışılacak açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ı ve AK Parti'yi öven, Cemaat ile CHP 'ye yönelik sert mesajlar veren Kazaz, bu kez de "Adı Kemal olanlar..." diyerek bir mesaj yayınladı.

"İsmi Kemal olanlar... "

“İsmi Kemal olanların ismine ve bu ülkeye verdikleri zararlara bakılırsa tesadüf mü sizce?” diye yazan Tuğçe Kazaz, Kemal Kılıçdaroğlu ’nun ismini de vererek şöyle devam etti:

“Bu ülke Kemal’lerden ne çok çekti. Biri gitti bir geldi. Hepside dış bağlantılı. Şimdi de, Kemal Kılıçdaroğlu . Allah bu millete sabır versin.”

15:08
 // Rasim DUMAN
Gunumuzde bircok muhafazakar akademisyen ve entellektuellerimizin bile telaffuz etmekten cekindikleri bir hakikati, Tugce hanimefendi bir cumle ile ifade etmis. Medeni cesaretinden dolayi kendisini tebrik ediyorum.

Bu beyana karsi cikanlar, bir zahmet, Kadir MİSİROGLU'nun LOZAN ZAFER Mİ HEZİMET Mİ isimli kitabini okusunlar....
26 Mart 2015 15:08
14:03
 // bulut
Kardeşlerim;yaşadığımız bu günlerin kıymetini bilelim.eski Türkiye geride kaldı artık çok şükür(28şubatçı zihniyetleri taşıyanlar günümüzde yaşasalarda!)bu ülkede milletimiz çok acılar çekti(28 şubat,terör,çatışma,başörtüsüyle savaşanlar,paralel,devalüasyonlar,algı yönetimleri,üst akılların müdahaleleri,çeşitli medya organları,lobiler,baronlar,faiz politikaları,devleti içten kemiren oluşumlar,sokak olayları vb.değerli kardeşlerim,lütfen uyanın,kanal a,ülke TV,a haber,tgrt,kanal 7,atv,beyaz tv,TRT,360 tv, kanal 24, bu ve benzeri kanalları izleyin,değerli kardeşlerim,onyıllardır bizi tüketen IMF yi borcu kapatıp kapı dışarı eden,dünya beşten büyüktür diyen,havaalanları,hızlı trenler,büyük yatırımlar yapan,baronlara lobilere karşı çıkıp kafa tutan,mazlum Filistine kucak açan,baskılara,algılara,medya patronlarına,zulme boyun eğmeyen,anlata anlata bitiremeyeceğim kadar,benim için çok değerli olan,değerli büyüğüm sayın RECEP TAYYİP ERDOĞANIN kıymetini bilelim kardeşlerim.haziran ayında seçimlerde sandığa giderken bu yazım gelsin aklınıza,elinizi vicdanınıza koyup sorun kendinize şu soruyu;yeni türkiyemi,eski türkiyemi,IMF ye borçlu günlermi,bu günümüzmü,başörtüsü zulümlerimi,bu günümüzmü.son sözüm şu kardeşlerim,günümüzün en etkili silahı olan " algı yönetimlerine" sakın kanmayın.vicdanınızın sesi sizi doğru yola götürecektir...
26 Mart 2015 14:03
13:54
 // mustafa
bu kadın muhafazakar kesmi hedef göstermek için mi böyle konuşuyor?...
26 Mart 2015 13:54
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler