YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuğçe Kazaz AK Parti'den aday mı oluyor? Kazaz'dan flaş açıklama
Tuğçe Kazaz AK Parti'den aday mı oluyor? Kazaz'dan flaş açıklama
30 Mart 2015 09:31
Son dönemde yaptığı siyasi açıklamalarıyla sık sık gündem olan Tuğçe Kazaz'ın AK Parti'deki akıbetinin belli olduğu iddia edilmiş, Kazaz'ın temaslarına rağmen AK Parti'de kapıların kapandığı ileri sürülmüştü. Kazaz'dan o habere yalanlama geldi.

Kazaz'ın geçtiğimiz günlerde Ankara’ya gelip bazı sondajlarda bulunduğu, önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan randevu istediği ancak Erdoğan’ın kurmaylarının Kazaz’ı AK Parti yöneticilerine yönlendirdiği öne sürülmüştü. "Kazaz da bir arkadaşıyla birlikte AK Parti’nin kapısına dayanıp AK Parti Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop’la görüşmek için uğraşmış, Şentop’la ayaküstü konuşmayı da başarmış ve AK Parti’de siyaset yapmak istediğini anlatmış" şeklinde iddialarda bulunulmuş, Şentop'un ise Kazaz’a AK Parti’ye hizmet etmenin birden fazla yolu olduğunu söyleyerek kapıyı aralamadığı ileri sürülmüştü.

Kazaz'dan Twitter hesabından yaptığı açıklamada o haberleri yalanladı. Kazaz, "Bugün taraflı haber yapmak adına yalana başvuran, sözde Hürriyet'in haberine göre güya bendeniz Sn. Cumhurbaşkanımız ile görüşmek istemişim. Ve Sn. Cumhurbaşkanımızın güya kurmayları da beni AK Parti Genel Merkezi'ne yönlendirmişler. Ve ben de güya,ayaküstü AK Parti Genel Başkan Yrd. Sn. Mustafa Şentop Bey ile milletvekilliğine yönelik böyle bir görüşme yapmışım. Ben Sn. Şentop'la milletvekilliği adaylığı ile ilgili asla böyle bir görüşme gerçekleştirmedim.

Ayrıca bugüne kadar yapmış olduğum ve bundan sonra yapacağım açıklamaların temelinde asla menfaat ve milletvekilliği ile ilgisi yoktur.Ben inandığım doğruları çıkar ilişkileri için değil, ülkemizin menfaatleri için aktarmaya devam edeceğim. Hayır, bir de ben bunlara dedim pijama dönemi kapandı. Gidin kendinize takım elbiseler alın. Alın kardeşim takım elbise pijamadan güzeldir. Ayrıca,bunlar Akparti'ye muhalefet edecek bir şey bulamayınca,ülkemiz menfaatleri için doğruyu söyleyenlere,asılsız haberlerle saldırıyorlar" ifadelerini kullandı.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler