YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuğçe Kazaz AK Parti'den aday mı oluyor?
Tuğçe Kazaz AK Parti'den aday mı oluyor?
29 Mart 2015 13:07
Yakın zamana kadar manken olan sonrasında siyasete atılan Tuğçe Kazaz'ın AK Parti'deki akibeti belli oldu.

Şimdilerde dizi oyuncusu olan eski manken Tuğçe Kazaz’ın hakkındaki en sansasyonel haberler din değiştirdiğinde çıkmıştı. Aşkı için Hıristiyan oluşu, boşandıktan sonra Uzak Doğu felsefesine kendisini yakın hissetmesi, ardından İslam’a dönüp Umre’ye gitmesi ve dini konularda verdiği mesajlar çok konuşuldu.

Kazaz'ın hayalleri suya düştü

Ankara kulislerine yayılan bilgilere göre, Kazaz geçenlerde Ankara’ya gelmiş ve bazı sondajlarda bulunmuş. Önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan randevu istemiş. Ancak Erdoğan’ın kurmayları Kazaz’ı AK Parti yöneticilerine yönlendirmiş. Kazaz da bir arkadaşıyla birlikte AK Parti’nin kapısına dayanıp AK Parti Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop’la görüşmek için uğraşmış. Kazaz, Şentop’la ayaküstü konuşmayı da başarmış ve AK Parti’de siyaset yapmak istediğini anlatmış. Şentop ise Kazaz’a AK Parti’ye hizmet etmenin birden fazla yolu olduğunu anlatarak kapıyı aralamamış. Kazaz’ın adaylık hayallerinin bu durumda ertelendiği anlaşılıyor.

13:25
 // Rasim DUMAN
1. Milletvekili olmak isteyen insanlarin, cok iyi derecede tarih,cografya,edebiyat ve ilmihal bilmeleri gerekir. iyi derecede ikinci bir lisan, iktisat,sosyoloji,psikoloji ve musiki bilmeleri tercih edilir.

2. Buyuklerimizden biri, "edeb,haddini bilmektir" buyuruyor.

3. İnsan birseye "talip" degil, "matlup" olmalidir.

4. Tugce hanimefendi bu degerlendirmelerimden dolayi lutfen alinmasin ve muteessir olmasin, kendisini tenzih ediyorum....
29 Mart 2015 13:25
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler