YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuba Ünsal ile Tuğçe Kazaz, Twitter'da kapıştı!
Tuba Ünsal ile Tuğçe Kazaz, Twitter'da kapıştı!
31 Temmuz 2015 07:43
Tuğçe Kazaz'ın son dönemde müslümanlığı ve AK Parti'yi öven açıklamalarına içerleyen Tuba Ünsal, Kazaz'ı Twitter'dan tahrik etti. Tuğçe Kazaz'ın cevabı ise adeta kapak niteliğinde oldu.

Siyasi gündeme dair açıklamalarıyla son dönemde sıkça adından söz ettiren Tuğçe Kazaz’a, Tuba Ünsal'dan ağır tahrik geldi! Ünlü oyuncu, önceki gün Twitter’a şöyle yazdı: “Tuğçe Kazaz’a artık üzülmeye başladım. İnsan gençken hata yapar ama şu an saplandığı bataklıktan çıkması zor. Kendine ait varlığın yoksa, seni var edene sıkı sıkı sarılırsın.

Nefes alır gibi onunla yaşarsın, kızımıza olan bu. İnsan değişkendir, bugün inandığına yarın inanmayabilirsin ama her durduğun mertebenin fanatizmini yaşamak başka bir ruh hali.”Bu tweet’e, özellikle de “bataklık” vurgusuna sinirlenen Kazaz’ın yanıtı gecikmedi. Eski manken, Ünsal’a aynı kanaldan, eşi Mirgün Cabas’ı da hedef alarak karşılık verdi: “Ev partilerinin bataklığında kaybolmuş kız bana üzülmüş! Sen sempatizan kocanı da yanına al, yetim kalmış şehitlerimizin çocuklarına üzül."

 

 // islam
İkinizde oturun islamda Kadın iffet namus nedir. Bi araştırın.....
31 Temmuz 2015 07:53
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler