YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teoman'dan şoke eden sözler
Teoman'dan şoke eden sözler... Rock müziğin ünlü ismi Teoman, dün akşam NTV'de Elif Şafak ile konuk olduğu Banu Güven'in sunduğu "Huzur arıyoruz" programında Kenan Evren'i alkışlayan gençlere "salak" dedi...
Teoman'dan şoke eden sözler
30 Ocak 2010 / 08:23 Güncelleme: 30 Ocak 2010 / 08:29

NTV'de yayınlanan ve Banu Güven'in sunuduğu akşam haberlerine konuk olan yazar Elif Şafak ve şarkıcı Teoman 'Yeni bir başlangıç' başlığı altında Türkiye'de yaşamak ve huzuru konuştu. Bugüne kadar siyasi konularda pek gündeme gelmeyen Teoman bu kez darbeler konusunda şok sözler sarfetti..

TEOMAN CANLI YAYINDA COŞTU!

Yazar Şafak, Türk gençelerinin diğer gençlere oranlada daha fazla sorgulayan, soru soran bir zihniyete sahip olduğunu söyleyince şarkıcı Teoman'ın konu ile ilgili sözleri stüdyoda buz gibi bir havanın esmesine neden oldu.

EVREN 'BUGÜN OLSA YİNE O DARBEYİ YAPARIM' DEDİ AMA O SALAKLAR ALKIŞLADI!

Teoman, Elif Şafak'ın sözleri üzerine 'Kenan Evreni alkışlayan salaklar mı. Çok sinirlendim ben şimdi. Özür dilerim gerildim, siz devam edin' dedi. Bu sözler karşısında şaşkınlığını gizlemeyen Banu Güven de programın sonuna geldiğini belirterek yayına ara verdi.

Teoman'ın tepki gösterdiği olay 2006 yılının mart ayında Milliyet yazarı Abbas Güçlü’nün Muğla Üniversitesi’nde sunduğu Kanal D'deki "Genç Bakış" isimli programında yaşanmıştı. Programa konuk olan Evren, “İdam cezalarını imzalarken elim titremedi. 12 Eylül darbesini bugün olsa yine yapardım” demişti. Evren'in sözleri üzerinde salonda büyük bir alkış kopmuştu. Güçlü alkışı önce protesto sanmış, ardından da aslında gençlerin Evren'e destek alkışı yaptığı ortaya çıkmıştı.
Aynı programda gençler Evren'e alkışla not vermiş ve ortaya şöyle bir tablo çıkmıştı:

Konuya Hakimiyet: Pekiyi
İnandırıcılık: Pekiyi
Vizyon: Pekiyi
Hitabet: Pekiyi
Samimiyet: Pekiyi
Giyim Kuşam: Pekiyi.
Karizma: Yıldızlı pekiyi
 

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler