YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tatlıtuğ için seferber oldular
Tatlıtuğ için seferber oldular
14 Temmuz 2014 04:20
Kıvanç Tatlıtuğ'un şöhret basamaklarını tırmanmasında büyük payı olan senaristler Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, tekrar Tatlıtuğ için bir araya geliyorlar.

Yazdıkları dizi senaryolarıyla Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat gibi isimlerin kariyerinde çok önemli bir yere sahip olan ünlü senaristler Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Tatlıtuğ için tekrar bir araya geliyor.

Aşk-ı Memnu dizisinde oyuncunun büyük yükselişine sebep olan ikili, birlikte Yaprak Dökümü, Samanyolu, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Medcezir’in ilk 7 bölümünü yazmış daha sonra Gençoğlu, dinlenmek istediği gerekçesiyle çalışmaya bir süreliğine ara vermişti.

Tatlıtuğ ise Kurt Seyit ve Şura dizisinde aradığını bulamadı. Tatlıtuğ'un şu an sezon arasında olan dizisi Kurt Seyit ve Şura’nın şubat ayında biteceği öğrenildi. Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç, dizinin bitiminden sonra Kıvanç Tatlıtuğ için yeni bir proje yazacağı konuşuluyor.

Kimyasının iki senaristle çok uyuştuğunu düşünen Tatlıtuğ ise Kurt Seyit ve Şura’nın reytinglerdeki ve kariyerindeki kötü etkilerini tamir etmeyi planlıyor.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler