YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tatlıses'in mucize dönüşü
Uğradığı silahlı saldırı sonrasında ölümden dönen İbrahim Tatlıses, duygularını anlattığı ‘Mucize’ albümü ile hayata ‘merhaba’ diyor...
Tatlıses'in mucize dönüşü
30 Kasım 2011 / 08:43 Güncelleme: 30 Kasım 2011 / 08:43

UĞRADIĞI silahlı saldırıdan sonra aylarca tedavi gören ve hayata adeta yeniden dönen İbrahim Tatlıses, çok yakında ‘Mucize’ ile hayranlarıyla hasret giderecek. Poll Production By Polat Yağcı’nın yapımcılığında ‘Mucize’ adını verdiği albümünün şarkı seçimleri için okumalara başlayan İbrahim Tatlıses, mutluluğunu eşi Ayşegül Yıldız Tatlıses, prodüktörü Polat Yağcı, menajeri Eyüp Kanat ve ekibiyle pasta keserek kutladı.

‘Mucize’ albümünde 12 yepyeni bestenin yer aldığını belirten Polat Yağcı, sanatçısının rahat bir ortamda çalışması için her türlü lüksü sağlıyor. İbrahim Tatlıses’in moralinin çok iyi olduğunu ve yeni albümünde üç bestesiyle de yer alacağını belirten Yağcı, albümün her türlü hazırlıklarının büyük bir titizlikle çalışan ekip tarafından yürütüldüğünü belirtti.

Beklediğimize değecek

“Allah’ın bana yaşattığı bu mucizeyi ben de sevenlerimle paylaşmak için gün sayıyorum” diyen Tatlıses, şu anda tüm motivasyonunun bu albüm olduğunu ve dinleyicilerinin beklediğine değecek bir albüm geldiğinin müjdesini de verdi. (Star)

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler