YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tatlıses: O güne yazıklar olsun!
Tatlıses: O güne yazıklar olsun!
25 Ocak 2014 09:23
27 Aralık günü MESAM’ın (Türkiye Musuki Eser Sahipleri Birliği) 8’inci Olağanüstü Genel Kurul’da yaşanan olaylardan sonra İbrahim Tatlıses ve Arif Sağ savaşı başladı.

Divan başkanı Ahmet Koç’un yönetimi fesh etmesine rağmen görevde kalan Arif Sağ için Tatlıses, “Kültür Bakanlığı’na sesleniyorum. MESAM’ın yönetimine son vermemize rağmen halen görevdeler” yazısıyla tepki gösterince ikili arasında polemik başladı.

Sağ’ın basın toplantısında, “İbrahim söylediği lafları düzeltecek. Özel hayatında yaşadıklarını, bazı kurumlar üzerinde yaşayacağını zannediyor. Herkes haddini bilecek” karşılığını vermesi Tatlıses’i kızdırdı. Arif Sağ’ı twitter’dan sert dille eleştiren Tatlıses, “Acaba kim haddini bilecek sayın Arif SAĞ’mısın? SOL musun? Herkes haddini bilecekte sen, neden haddini bilmiyorsun sayın Arif Sağ... Herkesin hakkını çalmadan verin ki herkes haddini bilsin ya Arif...” dedi.

‘MESAM’ın lakabı nedir?’

Arif Sağ’ın MESAM için lakabı olduğunu da belirten Tatlıses, “MESAM’ın lakabı nedir biliyor musun Sayın Arif Sağ?... Ali Yavuz’un kârhanesi Arif Sağ’ın meyhanesi...Sana bugüne kadar hoca deyip elini öptüğüm güne yazıklar olsun. İyisin de etrafın çok berbat Hoca...” diyerek sitem etti.

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler