YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tatlıses küplere bindi: "Defolun gidin"
Tatlıses küplere bindi: "Defolun gidin"
16 Ağustos 2013 12:04
Bastonu bırakan İbrahim Tatlıses, Bodrum’da rehabilitasyon gereği yürürken kadraja girdi. Çılgına dönüp önce korumalara, ardından muhabirlere bağırdı.

Yaklaşık iki yıl önce İstanbul Maslak’ta uğradığı silahlı saldırı sonrası sağlığına kavuşmak için çabalayan İbrahim Tatlıses, her gün daha iyiye gidiyor. Artık bastonsuz yürümeye başlayan türkücü, Bodrum’da Almanya’dan getirttiği doktorunun programını uygulamaya devam ediyor.

Tatlıses, önceki gün de tatil beldesinde desteksiz adım atarken görüntülendi. Fizik tedavi uzmanının verdiği çalışmaları aksatmadan yapan türkücü, Ortakent’te engebeli alanda yürüdü. Korumaları ve yardımcıları da sanatçıyı bir an yalnız bırakmadı. Etrafında kuş uçurulmayan İbo, fotoğraf çekildiğini fark edince küplere bindi.

"Gazetecileri buraya kim gönderdi"

Yanındakileri, “Neden bunlara izin veriyorsunuz. İşinizi yapsanıza” sözleriyle azarlayan imparator, kendisini görüntüleyen habercilere de “Defolun gidin buradan, sizi buraya kim gönderdi” diyerek bağırdı. Tatlıses’in aşırı kilo aldığı da gözlerden kaçmadı.

 

Akşam

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler