YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tatlıses, Arif Sağ'a meydan okudu!
Tatlıses, Arif Sağ'a meydan okudu!
02 Ağustos 2013 01:20
Arif Sağ ile Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, bağlı oldukları meslek birliklerinde çıkan yolsuzluk iddialarından dolayı karşı karşıya geldi.

Türk Halk Müziğinin usta ismi Arif Sağ ile Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, bağlı oldukları meslek birliklerinde çıkan yolsuzluk iddialarından dolayı karşı karşıya geldi.

İbrahim Tatlıses bağlı olduğu kurum olan MESAM hakkındaki iddialar hakkında yorumlar paylaşamaya başlamasından rahatsız olan MESAM Yönetim Kurulu Başkanı Arif Sağ’ı kızdırdı. Sağ’ın bu durum hakkında kızdığını duyan Tatlıses sosyal paylaşım sitesi twitterda yazdığı sözler ile Sağ’a cevap verdi.

İlk olarak "Sağda solda İbo'ya hakkımı helal etmem diyormuşsun, usta bende bugüne kadar kimin hakkı kalmış ki senin kalsın? Kahpe kurşuna geldik, Allah büyük" diyerek cevap verdi.Daha sonra hızını alamayan Tatlıses son olarak da "Bak şu arif adamın yaptığına! İğne sana batınca çuvaldızı bana batırmaya başladın bana, şiş batırsan ne yazar be usta! Madem kılıçlar çekildi, hadi bakalım hodri meydan hoca efendi. Saygıyı siz bitirdiniz ben değil. Bu iş ya bitecek ya bitecek. MESAM'da neler dönüyor Kültür Bakanlığı araştırsın, insanlar da rahatlasın. Her şey yolundaysa ben de özür dilerim" dedi.

İHA

Etiketler: ,
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler