YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarkan'la ilgili şok sözler
Tarkan'ın eski sevgilisi Bilge Öztürk'ün annesinden çarpıcı açıklamalar: İyi ki zamanında ondan kurtulmuşuz
Tarkan'la ilgili şok sözler
28 Şubat 2010 / 09:03 Güncelleme: 28 Şubat 2010 / 09:13

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Tarkan’ın ilk sorgusunda çarpıcı itiraflarda bulunduğu öğrenildi. Tarkan, “Uyuşturucuya arkadaş ortamında alıştım. Birkaç kez bırakmaya çalıştım ancak başaramadım” dedi. Megastar’ın gözaltına alındığı sırada yaşananların detayları da ortaya çıktı.

Lüks villası didik didik aranan Tarkan'ın polislere “Benim suçum yok. Burada bir şey bulamazsınız” dediği öğrenildi. Aramalarda suç unsuruna rastlayamayan polis Tarkan'a “Bir şey bulmamamız önemli değil. Uzun zamandır izliyoruz. Uyuşturucu kullandığınıza dair elimizde yeterli delil var. Yardımcı olursanız sizin için daha iyi olur” dediği öğrenildi. Megastar’ın bunun üzerine evinin bir köşesinde sakladığı küçük ahşap bir sandığı getirerek polisin önünde açıp, içindeki 12.5 gram esrarı teslim ettiği kaydedildi.

POLİS KARAVANASINI BEĞENMEDİ

Sanatçı pazartesi günü Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne sevk edilecek. Polis yaptığı çalışmada Tarkan'ın hem kokain hem de esrar kullandığını tespit ederken Tarkan hakkında sadece ‘uyuşturucu kullanmak’ suçundan işlem yapılacağı öğrenildi. Tek kişilik koğuşta tutulan Tarkan, polis karavanasından çıkan yemek yerine kepekli tost siparişi verdi.

“iYi Ki KURTULMUŞUZ”

Tarkan'ın ayrıldığı yedi yıllık sevgilisi Bilge Öztürk'ün annesi Gülten Öztürk de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Öztürk, “Düştüğü durum hakkında ne bilgimiz ne de bir alakamız var. Bilge'nin de bildiği bir şey olduğunu sanmıyorum. İyi ki zamanında kurtulmuşuz. Ayrıldıktan sonra 2 sene zarfında neler oldu neler bitti bilemeyiz ki... Kızımla ilişkileri içerisinde çok düzgün çok iyi birisiydi. Sadece onun adına üzüldüğümü belirtilebilirim” diye konuştu.

DÜNYA ONU KONUŞUYOR

Megastar'ın gözaltına alınması dünya basınının da gündemine oturdu. Özellikle Alman basınında yoğun yer bulan Tarkan, ajansların geçtiği haberlerle dünyanın dört bir yanındaki medya kuruluşlarına haber oldu. İşte o haberlerden bazıları:

CNN: Türkiye'nin en ünlü pop müzik yıldızı Tarkan bir uyuşturucu operasyonunda yakalandı.

THE SOFIA ECHO: Türk pop idolü Tarkan evinde kokain bulundurma suçlamasıyla gözaltına alındı.

CHINA DAILY: Türkiye'nin en tanınmış pop yıldızı Tarkan Tevetoğlu, polisin gerçekleştirdiği bir operasyonda yasa dışı ilaç kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

FLAŞ HABER OLARAK GEÇTİ

WASHINGTON POST: Dünya pop müzik listelerine girmeyi başaran Türkiye'nin ünlü pop yıldızı gözaltına alındı.

ABC: Türk polisi, aralarında ülkenin en tanınmış şarkıcısı Tarkan'ın da bulunduğu 10 kişiyi bir uyuşturucu operasyonunda gözaltına aldı.

SUEDDEUTSCHE ZEITUNG: Tarkan zan altında başlığını kullanan gazete, Tarkan'ın gözaltına alınmasının ülkeyi ikiye böldüğünü bir kısmın Tarkan'a haksızlık yapıldığını düşündüğünü yazdı.

RTL: Tarkan'ın gözaltına alınması Alman RTL kanalında da haber olarak yer aldı. RTL ve RTL 2 kanalları, pop şarkıcısı Tarkan'ın Türkiye'nin uluslararası alanda en başarılı şarkıcısı olduğunu en ünlü şarkısı Şımarık'ın "Dünya Müzik Ödülü"ne layık görüldüğünü aktardı.

Bugün

MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler