YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarkan'dan tartışılacak sözler
Tarkan'dan tartışılacak sözler
11 Kasım 2010 14:07
Ünlü sanatçı Tarkan, kurbanlık hayvanları görünce çok üzüldüğünü belirterek, "Bazı gelenekler maalesef değişemiyor, keşke biraz değişse" dedi.

İş ve gezi amacıyla Paris'e giden Tarkan, hareketinden önce Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yaklaşan Kurban Bayramı'na ilişkin sorular üzerine ünlü sanatçı, "Ben hayata farklı bakıyorum. Ama bazı gelenekler maalesef değişemiyor, keşke biraz değişse. Haberlerde kurbanlık hayvanları görüp üzülüyorum. Hayvanlar ölümlerini adeta geri sayım gibi bekliyorlar. Keşke daha az hayvan öldürsek" dedi.

Tarkan, Paris'e hem iş hem gezi için gideceğini ifade ederek, Kurban Bayramı öncesinde Türkiye'ye dönerek Antalya'da konser vereceğini ve aile ziyaretleri yapıp, annesinin elini öpeceğini söyledi. Türk halkının bayramını kutlayan Tarkan, "Çok güzel bir bayram olsun. Olabildiğince az hayvan öldürülsün inşallah'' diye konuştu. (İHA)

yuhh
 // ali dogru
yuhh diyorum tarkan efendiye...yuh ki ne yuhh. biri kurban kesmenin bir gelenek değil ibadet oluğunu bu cahile söylese... biri bu cahile büyük keyifle yediği kebabların hayvan etinden olduğunu da bu cahile söylese... tarkan angut olmakla angus arasındaki farkı ayırdığı zaman adam olur diye düşünüyorum yoksa bu cahillikle zor...
11 Kasım 2010 15:52
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler