YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tarkan'a giysi ve kitap getirdi
Tarkan'a giysi ve kitap getirdi
26 Şubat 2010 20:40
Gözaltındaki Tarkan'a kardeşi giysi ve kitap getirdi

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ünlü şarkıcı Tarkan'ın kardeşi Hakan Tevetoğlu, Emniyet'e gelerek kardeşine giysi ve kitap getirdi. Gazetecileri atlatmak için önce Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne çıkacağını söyleyen Tevetoğlu, daha sonra gazetecilerin ısrarlı sorularına kısa cevaplar vererek Narkotik Şube Müdürlüğü katına çıktı.
 

Hakan Tevetoğlu, akşam saatlerinde beraberinde getirdiği bir valiz dolusu eşyayı kardeşine vermek ve görüşmek için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne geldi. Bir süre kafeteryada gazetecileri atlatmak için bekleyen Tevetoğlu, daha sonra Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne çıkacağını söyleyerek, ana binaya girdi. Ancak bir süre sonra binadan geri çıkan Tevetoğlu, gazetecilerin ısrarı üzerine kısa açıklama yaptı.
 

Getirdiği valizde giysi ve kitap bulunduğunu ve kardeşine vereceğini anlatan Tevetoğlu, "Kardeşinizin durumu nasıl?" sorusuna, "Şu anda bir soruşturma yürütülüyor. Durumu iyi. Çantada kitaplar ve giysiler var." cevabını verdi.
 

Tevetoğlu, daha sonda asansöre binerek Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne çıktı. CHA

hiç çıkama
 // tombalak
Sen hiç çıkama ordan darkan senin tarzın içeride de iş görür zaten senin tarzın yüksek bas artı zenne dansı oldum olası hazzetmem valla düştün diye değil seni hiç sevmem tarzını tutmam iyi etmişsin bizi dışarda dansöz gibi temsil ediyodun zaten hey yüce rabbim nelere kadir......
27 Şubat 2010 09:57
MAGAZİN Kategorisindeki Diğer Haberler